FİTNESS UZAKTAN EĞİTİM İLE HEDEFİNDEKİ VÜCUDA ULAŞ !

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve MesutErtuzun.com tarafından 19 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. MesutErtuzun.com

MesutErtuzun.com Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    UZAKTAN EĞİTİM İLE HEDEFE ADIM ADIM!

* Forma girmek ve istediğiniz fiziksel görünüşe sahip olmak için profesyonel bir desteğe ihtiyacınız olduğuna karar verdiyseniz doğru yerdesiniz. Mesut Ertuzun size hem fiziksel hemde mental açıdan İstanbul'un en iyi kişisel deneyimlerinden birini sunuyor. *

Neden uzaktan eğitim?

Neden uzaktan eğitim? Uzun zamandır spor yapıp ve düzgün beslendiginize inandığınız halde gelişim göremiyormusunuz? Veya spor salonundaki hocaniz ilgisizmi?

Ozaman benim sitemin uzaktan eğitim (online danismanlik Personal trainer)
    Hedeflediginiz fizik için size eğitim verebilirim size hedeflerinize dayali tam detayli ve kişisellestirilmis program sunuyorum.

İyi bir Personal Trainer ile daha verimli çalışır ve amaçlarınıza daha erken ulaşırsınız.

ONLİNE PERSONAL TRAİNİNG EĞİTİMİKişiye özel Antrenman ve Beslenme programları

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte eğitim yaşantısında da birçok yenilik meydana geldi.
    Online/Uzaktan Eğitim ;

Uzaktan eğitim, ders veren kişi öğrencinin aynı ortamda bulunmadığı eğitim sistemini anlatan bir terimdir.

Öğrenci bir bilgisayar yardımıyla derslerini takip edebilir.

Uzaktan eğitim Video,ses,grafik,bilgisayar çoklu ortam teknolojisi gibi araçların-
    yardımıyla eğitimin uzakta ki öğrencilere ulaştırılmasıdır. Öğretmen ve öğrencinin birbirinden
    coğrafi olarak uzak olduğunu belirterek bu eğitim programında elektronik araçlarının
    kullanılması gerektiğinin altını çizer.

Her yıl online eğitim alan öğrencilerin sayısı artıyor. Her geçen gün daha çok spor salonlarında ve
    sosyal tesislerde uzaktan eğitim programları açıyor.

Her ne kadar uzaktan yapılsa, öğretmen ve öğrenci arasında mesafe olsa da, uzaktan eğitim örgün eğitimden daha az etkili
    bir eğitim şekli değildir.Öğrenciler uzaktan öğretimin yapısını kavradıktan sonra örgün öğretimden farklı bir
    etkinlikte görmektedir.

İyi bir Personal Trainer (özel spor hocası) ile daha verimli çalışır ve amaçlarınıza daha erken ulaşırsınız.

‘Uzmanların’ bazıları, bırakın egzersiz programınızı gözden geçirmek, spor yapıp yapmadığınızı dahi sorgulamadan size ne yemeniz gerektiğini dikte ederler. Donanımlı bir personal trainer sizi adım adım takip eder ve nasıl bir ‘Sporcu Beslenmesi’ uygulamanız gerektiğini önerir.

Hayalinizdeki vücuda kavuşmanın yolunun, tarafımdan hazırlanmış size uygun beslenme ve antrenman kombinasyonundan geçtiğini unutmayın !!

Kişiye Özel Beslenme Programı ve Kişiye Özel Antrenman Programı

Mail yoluyla sorularınıza hızlı dönüş.

Kalori macro hesabı yapılarak, günlük almanız gereken protein, karbonhidrat ve yağ miktarı hesaplanır ve en hızlı şekilde mükemmel sonuca ulaşmanız sağlanır.

Aylık olarak göndereceğiniz fotoğraflarınız ile, her ay, sizi hedefinize daha fazla yaklaştıracak şekilde beslenme ve antrenman programlarınız yenilenir.
    -----------------------------------------------------------------
    www.mesutertuzun.com

Savino89 bunu beğendi.
  2. mertkln

mertkln Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    40cm kol yapan pt lik yapıyor sözünü haklı çıkarır bir başlık daha dün kaç gr protein almalıyım diye soru soranlr bugün pt olmuş

mehmet2576 bunu beğendi.
  3. MesutErtuzun.com

MesutErtuzun.com Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Ben uzun suredir bu işi yapiyorum ve antrenoruyum seçtiğiniz cümlelere dikkat edin. Vesselam

Ömerkyaa bunu beğendi.
  4. mertkln

mertkln Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Bildiğim kadarıyla genç bir arkadaşımızsın bu işin temelini belliki biliyorsun ama bundab para kazanıcaksan antrenörlük belgen varmı fizyoloji bilgin varmı insan anatomisine hakimmisin diye sorarlar adama

5. MesutErtuzun.com

MesutErtuzun.com Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Var ayriyetten musabik yarismaciyim biz bu isin temelini bilen kisilerin yaninda yetistik bilgilerini aktardilar bize yasim genc 19 yasindayim bu bisey degistirmiyor 45 yasindada ogrencim var 25 yasindada hepinize goruslerinize yorumlariniza saygim sonsuz sevgiler..

Savino89 bunu beğendi.
  6. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Bu konuda katılıyorum her ne kadar Türkiyede biraz kas yapan Personal Training olmaya çalışsada bu ön yargılı olucağımız anlamına gelmez kimsenin ne kadar iyi olduğunu bilemeyiz . Ama genede üstteki detaylı anlatım içerisinde kendi adınada bilgi vermeni tavsiye ederim insanların aklında soru işareti kalmaz .

MesutErtuzun.com bunu beğendi.
  7. flyod

flyod Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    bakü
    Arkadaşın pt ücreti piyasaya göre gayet makul. Ben şahsen bir online pt deneyip tecrübelerimi burada bir başlık altında paylaşmayı düşünüyorum. En azından artı ya da eksi yapılacak tüm eleştirilerin bir dayanağı olur. Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmamak lazım. Sonra komik durumlara düşüyoruz.

8. MesutErtuzun.com

MesutErtuzun.com Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Cok tesekkur ediyorum bunlari bazen dusunemiyorum tavsiyeniz icin tekrar teşekkürler normalde boyle bilgi paylasim platformunda reklam yapmam benim zaten google ve facebook ta reklamlarim aktif spor hayatinizda basarilar.
    --- Mesaj birleştirildi, 19 Ocak 2015 ---
    Fiyat makul çünkü bir programa 200tl alma hakkim yok altindan degil sonuçta bu. Uzaktan Eğitim alan kisiye bilgilerimi aktarip profesyonel bir program hazirliyorum

9. mertkln

mertkln Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Haklı olduğun konular var özellikle verimli olacağını düşündüğüm kesim ise kas kütlesine sahip ama yarışma için son vuruşu nasıl yapıcağını bilmeyenler bence bu konuda faydalı olabilirsin insanlara. Hazırlık sürecinde antrenman beslenme kürler basit iş değildir sen bunları yaşamış olarak bu arkadaşlara daha verimli olabilirsin bence reklamlarına bunuda ekle asıl fark yaratıcağın konu budur yoksa yeni başlayana herkes programm yazar
    Bunlar sadece bir tavsiye

10. Ömerkyaa

Ömerkyaa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ücret ne kadar hocam

Sayfayı Paylaş