1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Evet gürkanin 2 yildaki degisimi

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve gurkan tarafından 12 Ekim 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. serdar1980

serdar1980 Guest

bencede arkadaşın vücudu ön planda olmalı. saçı sakalı bizi hiç ilgilendirmez. Gayet güzel ve bulk bir vücut. yağ yakımı ve iyi bir definition ile harika olur. iyi çalışmalar gürkan. ayrıca iyi bayramlar.

2. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    213
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    yaklaşık 1 sene sonra tam müsabık olucağını düşünüyorum vucudun gayet başarılı omuz ,sırt ve kol son haddeye gelmiş durumda, 4 aylık definisyondan sonra parçalı define bir kol çok daha iyi olacaktır geriye kalan ayları tekrar bulk geçirmen.. bacak çalışmanında bu gelişmeye büyük etkisi olduğu düşünüyorum ne de olsa üst vucud geliştirme yapmıyoruz vucut geliştirme adı üstünde başarılarının devamını dilerim..

3. gurkan

gurkan Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar tesekkür ediyorum sizinde bayraminiz mübarek olsun.dominik yorumlarin icin sagol.ayrica sunu belirtiyim.ben bacak antremanimi hic atlamam,her 5 günde bir kesin bacak calisirm.bacaklarim da üst vücudumla ayni sayilir.bayagi kalin yani..yakinda bacak resimlerimide koyacam zaten

4. B3RkOvi

B3RkOvi Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Resimlerde sac ve sakal dikkatimi cekti hemen yazdim.Kırdıysam Ozur Dilerim.
    Kolay gelsin

5. ...model...

...model... Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Konya
    Evet bayagı bir degişme var saçların iyi uzamış :lol: şaka bir yana saglam bir gövden var son halinin fotosu önden çekilseydi daha iyi yorum yapardık.Ama kollarındaki gelişme göze çarpıyor.Başarılar hacimli bir vücut.

6. gurseshalil

gurseshalil Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    osmaniye
    harika yapmışsın vücudunu. o yüzden sana bu işin sırrını soruyrum. bulk bile olsa soğuk kol 50 ne demek. süperr. göğüslerin dolgun oluşunu da unutmamak lazım. üstüne birde geniş sırt olunca harika duruyor. umarım zamanla senin gibi olurum. yapacağın tek şey define olup yarışmaya katılmak. bunun ardına daha ne denebilirki.

7. bukatto

bukatto Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    ilk 2 resimde kas şeklinden öte irilik var. üçüncü resimde ise güzel yontulmuş bir görüntü var.
    (genelde arkadaşlarla kendi aramızda bu şekilde ifade ederiz yontulmayı.kırmak için değil :lol: )

sınırlar zorlanınca böyle oluyor herhalde,tebrikler..

Bozo-Baku bunu beğendi.
  8. cortes

cortes Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İZMİR
    Önceki halim ve sonraki halim diye 3 adet fotoğraf koymuşssun ama fotoğrafların birbiriyle alakası yok ki :!: :!:
    Sonraki halim dediğin fotoğrafda sadece kol görüntüsü var zaten avatarındaki foto...
    Önceki halindeki pozların aynısını koyda farkı daha rahat görelim

9. ugur_altunbas

ugur_altunbas Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    iki resimdede vücudun güzel fakat 2 yıl için olağan bi gelişim olmuş bana göre...
    tebrik ederim calışmalarında basarılar dilerim...

10. boxer

boxer Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Sırtın çok iyi omuzlar iyi değil bir de omuzları geliştirirsen sırtın nasıl olacak çok merak ediyorum(sırt resminde dev gibi görünüyorsun).

11. akçakaya

akçakaya Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    tebrikler gürkan iyi bir vücut ve gelişme.Başarının devamını getir

12. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Güzel bi kütle ancak
    baslıgını elstirmek istiyorum..
    Yani deseydin ki:

"Ilk 2 resim bulk halim, 2 ay sonra da define halim asagıda ..." kimse " hadi canım sen de.. " demezdi.. degisim belki vardır ancak koydugun pozdan belli olmuyor... cepheden ilk 2 resimdeki pozların benzerini cekip koyabilirsen baslık ile daha uyumlu olur resimler :)

bunun dısında, gercekten 1.76 - 93 kg %14 yag güzel istatistikler...
    bel ölcün nedir?

13. gurkan

gurkan Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    kimse hadi canim sende demezdi yazmisin ki zaten senden baska hadi canim sende diyen olmadi.ayrica o iki resim arasinda 2 ay degil daha uzun bir süre var,ve bu benim define halim degil.sence define bir vücut böylemi olur ? degisim BELKI vardir diyorsun.ok tamam yukardaki 2 resimle alttaki resimde pozlar degisik ama o iki resim arasinda kollarimda en az 3 cm fark var.poz ayni olmasada göz var nizam var,sen eger o resimler arasinda vücutta bir fark bir degisiklik göremiyosan ben sana sadece tebrikler diyorum

14. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar Gürkan, normalde iki kişinin diyaloğuna ortak olmam ancak bir yanlış anlama olduğunu gördüğüm için bir iki şey yazayım dedim.
    Pump Forever'in dediklerine katıldığım için durumu bir de ben yazmak istedim.
    İki sene öncesine ait bulk halini yansitan ilk iki resminde gerçekten çok sağlam ve kütleli duruyorsun, genelde bulk görüntüde insan sahip olduğu kütleyi pek yansıtamazken, sen çok kütleli duruyorsun.
    İki sene sonraki halini gösteren, daha define halinde ise, Pump Forever'in dediği gibi, aradan iki sene geçtiği pek hissedilmiyor.
    Sanki iki aylık bir definisyon sürecinden sonra o resimleri çektirmişsin gibi görünüyor (böyle olmadığını biliyoruz, ama açıkcası 2 senelik ve kol ölçüsünde görülen 3 santimlik değişim pek pozuna yansımamış)
    Zaten dikkat edersen, genel olarak kılların dışında bir çok arkadaş neredeyse ilk resmindeki halin daha çok takdir etti.
    İki senede eminim büyük aşama kaydetmişssindir, ancak verdiğin poz bunu çok fazla yansıtmıyor, dilerim bu söylenen sana ters gelmemiştir.
    İlk iki pozun aynısını verirsen, değişimi ve gelişimi görmek daha kolay olur.

15. gurkan

gurkan Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    anladim karasan.ama arada bayagi fark var,bunlari 6 hafta sonra koyacagim resimler var onda görürsünüz.simdi küre daha yeni basladim.yakinda yeni resimlerimi koyacam

16. gurkan

gurkan Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar su an kürün 2.haftasindayim ve 3 kilo aldim,yakinda kür bitince yeni resimlerimi koyacam

17. DİGİMAX

DİGİMAX Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    İNTERNET CAFE
    Yer:
    SAMSUN
    çok iyi umarım bırakmazsan kardeş...

18. BaMbAmBaM

BaMbAmBaM Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ENDÜSTRİ MÜH. ÖGRENCİ
    aslinda resimleri koyarken aynı açıda ve aynı tarz pozlarda koyup o bulk halin ve son halini yan yana koyarsan değişimi daha net görebiliriz...bence bu şekilde daha sağlıklı yorum yapabilir eksik gördügümüz bölgelerde fikir alısverişinde bulunabiliriz!!!bence böylece genetik yapına uygun yorumda bulunabiliriz tabi bu sadece bir öneri :D gelişim acısından harika olur böylece senin evrimini ele almıs oluruz!!! :)

sunuda ekleyim forumdaki en takdir ettigim bir kaç kişiden birisin ve basarılar diliyorum...

19. gurkan

gurkan Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    yazdiklarin ve düsüncelerin icin sagol bambambam,,yakinda yani 3-4 haftaya kadar kürüm bitacek yeni resimlerimi koyarim.kürün su an ortasindayim ama bu ara cok tempolu calisiyoruz isyerinde onun icin yorgun düsüyorum ve bazi günler idmandan verim alamiyorum.ama yinede 1 aya kadar biseyler olacak galiba

20. BaMbAmBaM

BaMbAmBaM Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ENDÜSTRİ MÜH. ÖGRENCİ
    merakla yeni resimlerini beklicem bende iş hayatına atıldıgım zaman inşallah senin gibi düzenli antreman yapabilirim!!nişanlımıda bu konuda teşvik ediyorum ona fitnes yaptırıcam bende body fitnes arası!!!
    bunu yaşam tarzı yapabilirsek ne mutlu!!!

sen benim takdirimi kazanmıs durumdasın çünki iş,spor ve evliligi aynı anda götürebiliyorsun tebrik ederim!!!

Sayfayı Paylaş