eve bar,plaka seti be ayarlanabilir dambıl istiyorum

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve fbirfn tarafından 21 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. fbirfn

fbirfn Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    merhaba arkadaşlar 1. ayım bitti spor salonuna gittim ancak verdiğim paraya değecek özel aletler yoktu ve maddi sıkıntılarım var. bende eve birşeyler almak istiyorum kas kütlesi kazanmak için acaba bar,plakalar ve ayarlanabilir dambıl ve belki bench sehpası almayı düşünüyorum bunlarla evde güzel sonuçlar alabilirmiyim? yada neler eksik yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

2. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Sırt için kapı barfiksi önerebilirim internetten makul bir fiyata satın alabilirsin

3. fbirfn

fbirfn Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    ben şöyle yapmaya karar verdim

kapı barfiksi
    z bar
    düz bar
    60. kg civarı barlara takmak için plaka
    dökme dambıl 2 tane 20*2
    ayarlanabilir ağırlık sehpadı(incline,mekik vb için)

uygunmudur acaba

4. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    dambıllar sabit 20 şer kilo olmasın, bazı hareketleri 5 , bazılarını 10, bazılarını 20 kilo ile çalışacaksın çünkü.

5. alpaslanözden

alpaslanözden Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık memuru
    Yer:
    didim
    ben 4 aydır yapıyorum bu sporu kendim internetten getirttim (hepsi....da.com) sitesi. en ucuzu orada oldukça da kaliteli.
    1-Leg aparatlı bench sephası olmazsa olmaz leg aparatı hareketleri çok çeşitlendirip monotonluğa iyi geliyor değişik hareketler üretebiliyosun. maddi durumun iyi ise inçline ve decline bench girebileceğin sephalardan al ama biraz pahalı. ben tercih etmedim sanki bench girince kırılacak hissi veriyo netten gördüğüm resimleri.
    2-168cm barbel aldım.boyun ne kadarsa uzunluğu o kadar al daha kısa olmasın benchte geniştutuş girip göğüslere basınca sorun olmuyor kolları açabiliyosun.
    3-2*15, 2*10, 8*5, 4*2.5, 4*1 ve 4*0.5kg plaka aldım. bu plakalarla hem barbelde hem dambıllarda kendi düşünceme göre mükemmel opsiyonlar sunuyorum tatmin oluyorum.
    4-2 adette kısa bar.
    bunların maliyeti 600tl olabilir hatta geçebilir ama 4 aydır evde müziği açıp haftada 3 antremanımı yapıyorum yalnız çalışmak biraz sıkıcı motivasyon eksik oluyor ama olsun.

Sayfayı Paylaş