Eve 85 kg Ağırlık Seti

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Atakan Öniz tarafından 18 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Atakan Öniz

Atakan Öniz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar forumda henüz yeniyim ve size bir soru sormak istiyorum.
    Evde şınav mekik çekiyorum ve 5 er kg dumbellarim var fakat yeterli gelmiyor artık. Bende eve 85 kg dumbell ve halter setlerinden almak istiyorum fakat setdeki bar ın uzunluğu 120 cm ben ise 183 üm Bench press yaparken ve ya curl de sizce yeterlimi bu uzunluk ?

2. Frightos

Frightos Üye

Beğenileri:
    149
    Ödül Puanları:
    53
    Sana küçük bir tavsiyem. Eve o kadar donanimli bir set almadan ( set alabilcek kadar butcen olduguna göre maddiyat acisindan cok problem olacağını dusunmedigimden yazıyorum bu tavsiyesi ) en az 6 ay bir salona git haretleri yapilislarini dogru formu iyice guzelce kavra sonra evde rahatca devam et . Sen o seti eve simdi alipta youtubeden izleyip kesinlikle dogru formu yakaliyamassin bir salon ortami şart en baslarda

3. Atakan Öniz

Atakan Öniz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim. Zaten 4-5 ay boyunca spor salonuna gittim yaklaşık bi 20 kilo civarında kilo verdim fakat şu an 12. Sınıfım sınav vs derken zamanım olmuyor ama bu sporuda yapmak istiyorum. Ama dediğim gibi alacağım setteki bar 120cm bu bar ile Bench press yapabilirmiyim ? Yeterli gelirmi ?

4. Frightos

Frightos Üye

Beğenileri:
    149
    Ödül Puanları:
    53
    Boyu degil işlevi önemli :)

5. Atakan Öniz

Atakan Öniz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları: