Evde Yapilebilecek Ekipmansız Tüm Vücut Programı Arıyorum.

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve rewind tarafından 21 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. rewind

rewind Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Kocaeli
    merhaba arkadaşlar.
    ygs-lys sınavlarına girecegim için bu sene spor salonunu bıraktım.
    3 ay boyunca kardiyo+ağırlık calısmasıyla 20+ kilo verdim.sonunda ağırlık çalışmalarına tam olarak başlayabildim ama 1 ay gittikten sonra bırakma kararı aldım sınav yüzünden.
    spor yapmak için vaktim az.haftada en fazla 3 gün geceleri yapabilecegim.
    bu yüzden tüm vücudu çalıştıran ayrıca çok uzun sürmeyen bir programa ihtiyacım var.
    bu programı 1 sene boyunca yapacağım için en iyisini seçmem lazım.
    tüm kas gruplarını çalıştaracak bir program olmalı bu önemli.
    ayrıca kapı barfiksim'de var.

beslenme hakkında yeterince bilgim var.sadece uzun süre boyunca yapabileceğim bir programa ihtiyacım var.
    yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.
    ayrıca eğer vericeğiniz programı daha önce uyguladıysanız biraz bilgi verir misiniz gelişimden memnun musunuz.?

2. Ssas

Ssas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    .

ekipmansız derken? ufak dambıl bile olsa çok daha iyi olabilir.Diğer türlü barfiks şınav mekik vs hareketlerle daha fazla uğraşman gerekir formdan düşmemek için.

3. oas1s

oas1s Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    bence 2 tane 5kg dumbell alman lazım düzgün çalışırsan (ağırlığa ve kasa hükmederek kaldırırken kasını şişirmeye calış kısaca statik olarak) sana 1 yıla yakın yeter şuan ipad ile yazıyorum pcye gecince sana benim programı atarım ama beslenme konusunda senden yardım istiyorum şuan 87 kg uygun bir diyet lazım :(

4. rewind

rewind Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Kocaeli
    evde 3kglık var ama demek istediğim şuydu aslında 5kglık dumbell alabilirim ama belli bir süre sonrasında çok hafif gelicek bir üst ağırlığını şuanda alamam malesef.o yüzden dumbellsız bir program lazım bana.ayrıca antrenmanım en fazla 30-45 dk arası sürmesi lazım daha fazla zamanım yok malesef.

beslenme konusunda yardımcı olabilirim özelden yazarsanız.

5. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    dçküm dumbell bar seti al rahat edersin 300 400 tl çıkarabilirsen gözden bide sehpa al

6. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    53
    En iyisi bi kapı barfiksi al 20 tl ye

7. rewind

rewind Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Kocaeli
    bu kapı barfiksini alacağım zaten onda sorun yok.ama üsttede yazdım dumbell alamam şuanda para ayıramam şuanda.
    o yüzden lütfen dumbell önerisi yapmayın varsa bildiginiz vücut ağırlığıyla yapılan program paylaşın lütfen.başlamam lazım bir an önce programa.

8. Oguz-Han

Oguz-Han Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    klasik mekik,şınav ve squat. ayrıca 5erlik 2 tane dumbell işini görür. Mekiği önce normal, sonra ayaklar yüksek bir yere dayalı, şınavı da önce normal, sonra kollar belden yukarıda ve aşağıda yapabilirsin. Bu şekildeki şınav idmanı göğüsleri oldukça şekillendirir. Squat idmanı ise hem çok basit olup hem de bütün vücuda yararlı. Tabii dikkatli yapmak kaydıyla. Benim sana sorum ise 3 ayda nasıl 20+ kilo verdin ? :)

9. brhmcr

brhmcr Guest

10. rewind

rewind Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Kocaeli
    3 ayda o kiloları nasıl verdim.hani yazarlar hep şunların dışına cıkmayın diye kilo vermek için ama illa herkes hergün biryerlerden bir açık verir genelde.ben hiç vermedim diyebilirim ama öncelikle antrenmanda 30 dakika başta 30 dakika sonra eliptik bisikletteydim ağırlığıda üst seviyelerde tutuyordum ve hep tempoluydum.nasıl terliyordum anlatamam birazda fazla terlerim ben genetik.
    kilolarımı verdikten sonra internette dolaşırken karatay diyeti diye birşey buldum ve bu benim kilo verirken yaptığım beslenme programının neredeyse aynısıydı.bunları söyleyebilirim eğer birşey sormak istersen özelden yazabilirsin.
    brhmcr verdiğin konuyu inceledim teşekkürler ama bu program pek düzenli değil kaç tekrar kaç set yapmam gerekiyor haftada kaç kere yapmalıyım bunları kendim mi belirliyorum ?

11. brhmcr

brhmcr Guest

Bu hareketleri gun asiri 4*max seklinde yapabilirsin. 1-2 ay sonra dambil alarak evde dambil programi uygular veya salona yazilirsin.

12. Filipe

Filipe Yeni Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Aletsiz Vücut Geliştirme diye bir kitap vardı yardımcı olabilir http://www.kitapyurdu.com/kitap/default.asp?id=49665

Son düzenleme: 22 Ağustos 2012
  13. rewind

rewind Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Kocaeli
    brhmc dumbell alamayacağım ve 1 sene boyunca da spor salonuna gidemeyeceğim sınav yüzünden.o yüzden dumbellsız program arıyorum.
    filipe çok teşekkürler bu kitabı bulmaya calısıcam kocaelide.

14. volkan soylu

volkan soylu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    sana bir link veriyorum bir video tam 20 dklık istediğin gibi ip v boru yerine barfiks barını kullanırsın

Sayfayı Paylaş