Evde Yağ Yakımıyla Beraber Kas Kütlesi Artışı Sağlama

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Ege88 tarafından 18 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Ege88

Ege88 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Merhabalar amacım başlıkta da bahsettiğim üzere evde yağ yakımıyla beraber kas artışı sağlamak.Evde yapmanın ciddi bir azim ve zaman isteyeceğinin farkındayım.Bu yüzden de asıl amacım sadece daha sağlıklı hissetmek diyebilirim.Boyum 183,Kilom 70.Geçen sene spor salonuna gittim.İlk başladığımda çok ciddi bir skinny fat idim.Yağ oranım %23 civarlarında,kas kütlem ise çok net hatırlamamakla beraber ortalama bir erkekten biraz daha düşük olduğunu hatırlıyorum.Kilom ise 80 idi .Bilinçsiz bir şekilde sadece kardiyo antrenmanı yapmam gerektiğini düşündüm ve çok az ağırlık antrenmanı yaptım.Sağlıksız biçimde kilo verip 76 civarlarına kadar düştüm.Tabi diyet uygulamadım ve sırf aç kalıp kardiyo yaparak verdim.Hiçbir takviye kullanmadım .Bu yüzden de kas kütlemden de yaktım.Yazın ise aç karna sabah koşularıyla 70'e kadar indim.Şuan da kollarım çok cılız ve göbeğim biraz yağlı.Onun haricinde çok büyük bir skinny fat durumu söz konusu değil.Özet olarak evde biraz yağ yakıp kas kütlemi en azından işime yarayacak seviyede arttırmak istiyorum.Amacım öyle kaslarımın büyük görünmesinden ziyade ortalama seviyelere gelmesi.Evde ekipman olarak dumbell setim ve bench press sehpam var.Tamamen doğal bir biçimde bu dediğim şeyleri gerçekleştirmek istiyorum.Yardımcı olursanız çok müteşekkir olurum.

2. kirliiiii

kirliiiii Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Youtube yaz hocam, evde dumbell la antrenman diye. Gırla video çıkar karşına. Bir sehpa, bir bar, bir çift dumbell istediğin bölgeni rahatça çalıştırıp, salondakilerden eksiksiz çalışabilirsin.

Ege88 bunu beğendi.
  3. Ege88

Ege88 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Çok teşekkür ederim önerin için peki haftalık antreman planı olarak ne uygulayabilirim? Kaç gün kardiyo kaç gün ağırlık tarzı çalışmalıyım?

4. kirliiiii

kirliiiii Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Rica ederim şuan bence diyet yâda kardiyo yapmayın. Temiz beslenme yapın.
    Boy 1.83 kilo 70 demişsiniz. Yanı sizin zayıflamamanız lazım. O göbek zayıflayarak gitmez. Eğer o boyla 70 kg nin altına inerseniz işte ozaman çubuk gibi ,zeytin yutmuş solucan gibi gerçek bir Skinny fat olursunuz.
    Temiz karbonhidrat ve protein ağırlıklı beslenerek, üst ve alt tarafı geliştirmeye çalışın. Doğru beslenme ile kütle koya koya ilerlersiniz.
    Haftada 3 gün ful body yapabilirsiniz, hem yağ yakımınıza yardımcı olur hemde hızlı ilerleme kaydedersiniz.
    İlla kardiyo yapcam diyorsanız of günlerde haftada 2 gün 30 ar dk yi geçmiycek şekilde yapabilirsiniz. Youtub a yazın evde kardiyo diye çıkar gırla.

5. Ege88

Ege88 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Cevaplarınız benim için çok aydınlatıcı oldu.Tekrarden teşekkür ederim.İyi forumlar,İyi günler hocam.

kirliiiii bunu beğendi.
  6. kirliiiii

kirliiiii Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Rica ederim , kolay gelsin sanada.

Sayfayı Paylaş