Evde VG yapmak istiyorum nasıl bir program izlemeliyim çok kararsızım yardımcı olun lütfen

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve OmerKayhan tarafından 11 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. OmerKayhan

OmerKayhan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar ben 16 yaşındayım 1.86 boyum 69 kilom var . Geçen sene bu zamanlarda 81 kiloydum ve spor diyet vs verdim kiloları ama cahillik işte kas kütlemi de kaybettim şuan kollarım ve kol ile dirsek arasında kalan bölüm çok ince , haziran temmuz ağustosta spora gittim spor salonundan sonra da devam ettim evde biraz , şimdi abimle eve 2 kısa 1 uzun bar ve 45 kg ağırlık aldık bench imiz de var. Yağ oranım 18 ama kas oranım da düşük benim acaba yağ oranını düşürmeye yönelik mi ( karın bölgesinde yağların çoğu ) yoksa kas kütlesini artırmaya yönelik mi çalışmam lazım ? Ve en önemlisi hangisini seçersem neleri yemeli neleri yememeliyim ? Demek istediğim yağ yakımı yapıcaksam nasıl bir beslenme programı , kas kütlesini artıracaksam nasıl bir beslenme programı izlemeliyim ? Yanıtlarsanız sevinirim teşekkürler. İsteğe bağlı olarak fotoğraf vs gerekirse karar vermeniz için atabilirim umarım yardımcı olacak biri çıkar.

2. serhatefekaya1

serhatefekaya1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben de böyle bir konu açıp bu soruları sormak istiyorfum cevapları merakla bekliyorum.

Birde evde çok ağır olmadan kendi çapımda antremanlar yapıyorum birşey dikkatimi çekti 15 yas için 50 kiloyu birdaha ki sene gerçekten kas yapmaya yönelik çalışmaya başlayacağım kg bir sorun olur mu ?

Son düzenleme: 12 Ekim 2015
  3. QushcuTr

QushcuTr Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Hakan fitness var youtube kanalindan arastirip bulabilirsin

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Almclskn

Almclskn Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Yağ oranını düşürerek de kilo alabilirsin. Yağdan ve tuzdan uzak dur. Proteine ve kompleks karbonhidrata abanmalısın. Pirinç, tavuk, yumurta, peynir, kuruyemiş, makarna, yulaf gibi şeyler sana yağ yapmaz, aksine hacim kazandırır.

Sayfayı Paylaş