Evde V.G ve Beslenme

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Wertizon tarafından 3 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Wertizon

Wertizon Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Merhabalar, sınav dönemindeyim spora ayırabileceğim çok fazla zamanım kalmıyor fakat haftada 3 gün 1-1.5 saat ayırmak istiyorum spora. Spor salonu yok yaşadığım çevrede o yüzden evde yapmaya çalışıyorum. Öncelikle yağ oranım yüksek. Kaburgalarım görünüyor ama vucudum yağlı. 67 kilo 1.75 boyundayım. Yaşım 18 yağlardan kurtulmak için kalori açığı oluşturmaya çalışıyorum. Egzersiz olarak “Ev egzersizleri” uygulamasından ve Nike Training uygulamasından çalışmayı deniyorum. Fakat bilinçsizim 3 günü nasıl maksimum verimle gerçekleştirebilirim nasıl bir program yapmam gerekiyor bilmiyorum. Ayrıca kalça ve bacak bölgem yağlı bayağı, öneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler şimdiden herkese.

2. Military.Press

Military.Press Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    Elmas şınav, dizi sandalyeye dayamalı şınav, fonksiyonel squat, zıplamalı squat, Plank, Burpee, bisiklet mekiği, Sandalyede Triceps Dips... Bu hareketlerle birşeyler yapabilirsin dostum.

Wertizon bunu beğendi.
  3. Wertizon

Wertizon Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Peki hangi hareketleri hangi gün yapmalıyım? Ve beslenme konusunda tavsiyen var mı? Şuan kalori açığı oluşturup kardiyo yapmaya çalışıyorum bu doğru mu sence?

4. Wertizon

Wertizon Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18

Sayfayı Paylaş