Evde Vücut Geliştirme

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ayberk1997 tarafından 21 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ayberk1997

ayberk1997 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar herkeze merhaba ben ayberk foruma yeni katılan bir kardeşinizim ve vücut geliştirme konusunda cahilim diyebilirim:D Spor salonuna yazılmak isterdim ama okuldan dolayı olmayacağını düşündüm ve evde vücudumu geliştirmeye karar verdim 40kg dumbell aldım 15kg ile çalışıyorum 2 dumbellın toplamı 15kg bu arada. Şimdi haftada 3 gün çalışıyorum ama sadece biceps ve triceps çalışıyorum başka hiçbir bölgeyi çalıştırmıyorum çalıştıktan sonrada 20 şınav ve 20 mekik çekiyorum beslenme olarak protein ağırlıklı beslenmiyorum yani yumurta felan yiyorum ama bi yumurtada 4-5 gram protein var benim boy 1.92 kilo 80 rahat varımdır yani yeterli değil ne yapmamı önerirsiniz protein tozu alın derseniz alırım ama bir zararı felan varmı bu tozların bide sadece şınav çekerek jeff seid gibi göğüs kasım olur mu tabi olmaz ama bu sorumuda cevaplandırırsanız sevinirim:)

2. ayberk1997

ayberk1997 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ya hiç konuya bakan yok lütfen yardımcı olun.

3. kasmıodane?

kasmıodane? Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Hayatının hatasını yaparsın ciddiyim şakam yok :) düzenli bi spor salonuna yazılmanı öneririm krdeşim EVde yapabileceklerin sınırlı ve nereye kadar gideceksin bi süre sonra bırakacaksın sakatlanma riskide çabası ...bence değmez yazık etme .)

4. Alper17

Alper17 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Ben evde spor ypiyorum kakardrsim 3 ay oldu bende yapilirmi yapilmazmi bilmiyordum enistem yapilacagini soyledi vr basladim tum yaptigim antremanlari ve olculerimi yazdim sifir protein tozu kullandim hergun 5 yumurta yedim sarisi dahil cope atamazdim :D 4 set 17 sinav 45 mekikle basladim olculerim bel 83 kol 30.5 gogus 98 di kilo 69 boy 1.82 20 gun sonra dumbel aldim barfix demiri ve 1 aydir 500 mekik 2 set cekiyoruhatam hergun cekmek olabilir ama yinede yapiyorum m simav50 oldu 4 set bisiklet hareketi 4 set dumbel 6 kilo 4 set barfix 4set 3 ayda kolum 33cm gogus 103 bel 78 72 kilo oldum her akam 1 kutu tonbaligi yiyorum hergun 100 gram tavuk sabahlari yagsiz lor peyniri cok fazla sut tuketiyorum yararlimi zararlimi bilmiyorum ama mekigi hic ara vermeden kardio gibi yapiyorum 24 dk falan suruyo 1 set 6 tane bakla gozukuyor rahat raha thatalarim olabilir duzeltirsenizde sevinirim ssadece kenkendi programimi yazdim

5. kasmıodane?

kasmıodane? Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    3 ay da aynı emekle düzgün bi spor salonunda düzgün hareketlerle vücudunun ne kadar gelişeceğini söylememe gerek var mı ? bi kıyasla derim .

6. ayberk1997

ayberk1997 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum senin yediklerini ben yiyemem en iyisi protein tozu almak:D Evde çalışarak böyle bir vücut yapılabilir mi?

7. Alper17

Alper17 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Sinava hazirlaniyorum spor salonuna gidgidicek vaktim yok ilk 3 ay protein ttozu kullanimini onermiyolar forumda yyaziyor flexorun yazilarini okuyabilirsin

8. Vendetta00

Vendetta00 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evde çalışmaktan kastın ne? Odasını spor için ayırıp içeriye, bisiklet, bant, ağırlık istasyonu, mekik sehpası, falan koyanlar var?

Salonda yapabileceklerimi evdede yapabileceksen Düzgün bir beslenme ve anttenman ile bence yapılır, ama yok 50 şınav çektim yarın 100 mekik çekerim diyip, beslenmene dikkat etmezsen yapılmaz

Sayfayı Paylaş