Evde vücut geliştirme programı için yardım >

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve peace35 tarafından 23 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. peace35

peace35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba herkese, bulunduğum yere yakın fitness salonu olmadığı için evde çalışma amacıyla ağırlık sehpası , 13 kg x 2 ağırlığı değiştirilebilen dumbbell , hardline pro gainer ve gaspari nutrition amino asit aldım . 1 ay önce 3 ay boyunca spor salonuna gitmiştim (üniversitenin yurdunun salonuydu tatil için eve döndüm ve evime yakın salon yok) hareketlere internetten bakıp gün, çalışma bölgesi hareket sayısı vesaire hepsini kafama göre yapmıştım tabi kaslar şiştiği için bana salona gitmem verimli gibi gelmişti ama şuan kafama göre takılmayı bırakıp fitness hakkında bilgili kişilerden güzel bi programla uzun vadeli olarak sporu düzene sokmak istiyorum.
    evde sehpa ve dumbbell ile uygulanacak tüm bölgeleri çalıştırabileceğim bir programa ihtiyacım var.
    hangi gün hangi kas grubunu çalıştırmalıyım ve ne kadar dinlenmeliyim.
    hangi hareketleri yapmalıyım(ingilizce isimleri).
    kaç tekrar yapmalıyım.
    bu konuda bana yardımcı olmak isteyen arkadaşlara gerçekten minettar olurum ve verdiğiniz programı uzun vadede eksiksiz uygulayacağım.

vücut olarak hedefim kilo alıp fit ve daha iri görünmek :)
    Bol proteinli az yağlı,tuzlu,şekerli besin programı hazırladım. sigara içmiyorum alkol ayda 1
    Boy:1.81
    kilo:66.5

Teşekkürler.
    Barış

Son düzenleme: 23 Temmuz 2015
  2. alpaslanözden

alpaslanözden Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık memuru
    Yer:
    didim
    forumu araştırın biraz. cevaplar fazlasıyla var. armut piş ağzıma düş istiyonuz.

Sayfayı Paylaş