Evde vücut çalışıyorum amino 5000 kullanırsam faydası olurmu ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve DJengo tarafından 8 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. DJengo

DJengo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar.

Ben yaklaşık 3 haftadır evde 2 adet 5 kiloluk dambıllar ile şu programı çalışıyorum günlerini hiç aksatmıyorum

Link: https://www.bodyforumtr.com/vbforum...-ile-calisma-programi-yapilis-sekli-8554.html

Çalıştığımdan bu yana kas yapımın geliştiğinin farkındayım bayağı etkisi oldu yanında mekik ve kardiyo çalışıyorum 10 ar dakika.

Merak ettiğim konu xpro nutrition amino 5000 bir ürün varmış arkadaşım önerdi çalışmadan önce 2 tane çalışmadan sonra 30dk aralıklar ile 2 tane toplamda 4 tane almam gerekiyormuş bu ürünü alıp kullanır isem evde çalıştığım bu program ile daha ileriye adım atabilirmiyim daha çok gelişebilirmiyim.

Bir sorum daha kilom 85 boyum 172 biraz kiloluyum bu ilacı kullanırsam yağ yakımım dururmu kilo alırmıyım ? daha önce 110 kilo idim 85 e diyetle düştüm kasa başladım günde 2 öğün küçük tabak yiyorum ekmek yemiyorum şeker almıyorum ve süt içiyorum.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

2. Body06

Body06 Üye

Beğenileri:
    203
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Merhaba,
    Öncelik olarak yeni başlayanlar da ilk 6 ay en azından olabildiğince doğal beslenme ile bu sporun yapılması önerilir.
    Doğal beslenmeden kasıt; tavuk göğüsü, hindi göğüsü, kırmızı et, yumurta, süt ve süt ürünleri, yeşillik, meyve vb.
    Bu nedenle ilk başlarda ben ek besin kullanılmasının doğru olduğunu düşünmüyorum.
    Yağ yakımı yapmak istiyorsun anladığım kadarıyla.
    Yağ yakımı için kardiyo yapmalısın.
    Yani koşu, yüzme, yürüyüş, bisiklet vb. (Sitede bu konu hakkında bilgiler bulabilirsin.)
    2 öğün yemeği en az 5 öğüne çıkar. 3 ana 2 ara öğün olmak üzere.
    Proteini ihmal etme.
    İyi sporlar,

3. victor1

victor1 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Teknik SErvis Experi
    Yer:
    istanbul- BAYRAMPAŞA
    ilaçlar ve suplementler dırekt işe yaramayabılır. duzenlı dengelı beslenmen gerek.

alacağin urun bır anda harıkalar yaratmaz. sabır ve spor kulturun ıyı olmalı.

4. DJengo

DJengo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler fakat 5 öğün yersem çok hızlı kilo alırım su içsem kilo alıyorum malesef.

Spor yapacam ama bu ilacı kaç tane kullanmam gerek ?

5. Ehlisuur

Ehlisuur Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Öncelikle bu bir ilaç değil.
    Ayrıca supplementlerden mucize asla beklemeyin,hele ki 3 haftadır 5 kilo ile kısıtlı çalışmalarınız için başlamanızı önermiyorum.

6. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    5 er kiloya çalışıp ne protein ihtiyacı böyle?
    boşuna para harcama

7. DJengo

DJengo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    5 Kilo ile fakat setleri arttırıyorum ayrıca sonuç olarak bir ilaç. Ürünü aldım kullanmaya başlayacağım.

Sayfayı Paylaş