Evde spor yapmak - duzen oturtmak

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve karmacoma tarafından 30 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. karmacoma

karmacoma Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Selamlar,
    Evde kardio agirlikli spor yapmak istiyorum. Birkac program denedim, bunlardan sonuncusu Focus t25. Bildiginiz gibi program haftanin alti gunu. Bir yere kadar gayet duzenli yapiyorum ancak bir sure sonra baska mesguliyetlerden illa ki zaman cizelgesi kayiyor, boyle olunca motivasyon azaliyor ve insan spor yapmayi birakiyor.
    Halbuki spor yaptigim zamanlar kendimi iyi hissediyorum ve devam etmek istiyorum.

Evet, bu isin kesin cozumu siki disiplinden geciyor biliyorum ama bir sekilde motive olabilecegim yontemler ariyorum. Suan en buyuk beklentim sureklilik. Bununla alakali spor gunlerini mi azaltayim, yoksa herkese acik bir gunluk mu tutayim; yoksa baska alternatifler var mi?

Fikirlerinizi merak ediyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. karmacoma

karmacoma Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Haydaaa, kimsenin fikri yok mu? :)

3. atilla_hakan

atilla_hakan Üye

Beğenileri:
    200
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Oparatör
    Yer:
    kocaeli
    P90x araştır ama het gün çalışman gerekiyor . Programın hakkını verirsen kısa zamanda sonuç alabilirsin.

4. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    O şundan kaynaklanıyor dostum . Türk kadınlarının yaptığı diyeti düşün diyete başlıyorlar 2 3 gün sonra dayanamayıp diyeti bozuyorlar ve bırakıyorlar . Burda olması gerek diyeti bozsan bile bırakmamak . Spordada öyle birşey var sporda aksatsan bile 2 gün meşgul olsan bile 3.gün yap erteleme . Bu işe böyle yoksa baktığında hepimizin bazen antrenman yapamadığı zamanlar olur ama onun telafisini yaparız . Umarım anlatabilmişimdir .

5. karmacoma

karmacoma Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    P90x'i biliyorum, genel olarak mantigi Focus t25 gibi, bu yuzden aslinda benim sikintima da pek care olmuyor.

Evet anliyorum. Aslinda klasik programlar yerine kendi metodunu bulmak en iyisi sanirim. Boylelikle iki gun antreman yapamasak bile 3. gun asilmak icin kendimizi motive edebiliriz. Tesekkurlerx

Sayfayı Paylaş