Evde Spor Yaparak Ne Kadar Gelişebilirim

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve emre5535 tarafından 13 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. emre5535

emre5535 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar öncelikle yaşım 23 . 7 yaşımdan 19 yaşına kadar hayatım spor yapmakla (futbol,yüzme,atletizm koşu ) geçtiği için atletik bir yapıdayım yani bunu genelde çevremden hatta spor salonuna gittiğim zaman hocalarda söylüyor daha önce spor yaptığım belli oluyormuş konuyu çok uzatmadan sorum şu ? 3-4 yıldır sporu fazla yapmadım ve belde yağlanmalar oldu kol kaslarımda zayıf gözükmekte ve beslenme programına tekrar döndüm protein vitamin ağırlıklı evde dumbell set el yayı-göğüs yayı-barfiks aleti ve mekik şınav sehpası var bunlarla 1 yıl devam ederse sizce gelişim ne boyutta olur ? ikinci sorum ek olarak ilaç tüketmem gerekirmi ? fitness ile uğrasmış arkadaşlar yorumlarsa sevinirim şimdiden teşekkürler

Uyarı: Konu açarken ''acil, acilen, hemen'' tarzı kelimeler kullanmayınız. Bu kelimelerle konunuza gelecek cevapların hızı değişmeyecek. Konu başlığı yeniden düzenlenmiştir.

Son düzenleyen: Moderatör: 14 Ağustos 2015
  2. Cengizhan CAN

Cengizhan CAN Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Balıkesir
    Salona gitme imkanınız ne durumda?

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. emre5535