evde nike+training

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve vierge tarafından 20 Mart 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. vierge

vierge Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    selam arkadaşlar sizlere bir şey sormak istiyorum. ben hayatım boyunc spor yapmadım ne evde ne de spor salonunda. ama artık yapmaya karar verdim ve nike+training club uygulamasından yapmaya başladım ve 1 haftayı geçti arada 1 2 gün ara verdiğim de oldu. yaptığım antrenmanlar da genellikle 20- 30 dakika günlük. bazı hareketleri zaten hala yapamıyorum şınav, mekik gibi. ama yapabildiklerimi yapıyorum. antrenmanlar da dayanıklılık, hareket kabiliyeti, kuvvet, yoga diye ayrılıyor yapabileceğim hareketler olan antrenmanları seçmeye çalışıyorum genelde. ve son zamanlarda su içmeye de başladığımdan bahsetmek istiyorum günde 1800ml içmeye çalışıyorum her gün. sadece son 2 gündür içmedim (belki bir bardak içmişimdir) bazı günler 2400ml içtiğim bile oluyordu. sadede geliyorum. benim kilom son 1-2 yıldır sabitti. hep 54-55 kilo arasındaydım. kolay kolay da değişmezdi. az önce fark ettim 58-59 gibi gözüküyor. sizce sebepleri nelerdir? bu durum beni aşırı üzmedi ama çok hızlı oldu. vücut kitle endeksine göre aslında kilolu değilim boyum uzun olduğu için 67 kilo benim için ideal diyor. her neyse. tecrübe/fikir/öneri hepsine açığım. iyi günler:)

Sayfayı Paylaş