Evde Karın Kası Çalışmak !

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve MRMFitnessx tarafından 6 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. MRMFitnessx

MRMFitnessx Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar merhaba herkese kolay gelsin. Benim sorum şu Ben Kickboks'a, gidiyordum ancak bıraktım hedefim Boks'a, gitmek ve Ağırsıklet Boksör, olmak. Ve 90 Kg'yı geçmek istiyorum o yüzden Aburcubur ve Şeker olmadan kilo almak istiyorum. Şeker olarak sadece Cici Bebe'den, alıyorum başka hiçbir şekilde almıyorum. Ve dediğim kiloya ulaşana kadar veya ulaştığımda Göbek olmasın diye evde sadece Karın Kası egzersizleri çalışacam sizce nasıl olur? Göbek olmaz demi?

2. nickmikyok

nickmikyok Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Gobek olmasi icin vucudun yaga donusturmesi lazim geregindan fazla seker veya yag tuketirsen bunlar yaga donusecektir genetigine bagli olarak o yaglar ya vucudunda dagilir yada belli bir bolgede toplanir sana tavsiyem kalori hesabi yap app store veya googleplay de yardimci olacak programlar var en basitinden ama bu uzun bir surec sabirli olmalisin

3. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    kiloyu tek seferde alırsan göbekten alıcaksındır uzun bir süreç olursa bulk definasyon bulk definasyon şeklinde olur anca

4. MRMFitnessx

MRMFitnessx Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Öncellikle cevabınız için teşekkür ederim. nickmikyok Şeker olarak sadece Cici Bebe'den alıyorum bunun da bir sorun olacağını zannetmiyorum. Gorillaxxx istediğim kiloya ulaşmak için 1 ay veya 1.30 ay sürede alırım diye düşünüyorum. Sizden istediğim cevap 90 Kg'ya ulaşırken veya ulaştığım da Karın Kas'ı egzersizleri çalışırsam her gün Göbek olmaz değil mi ?

5. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    olur karın egzersizleri göbeğini eritmez göbeğini kalori açığı vererek kardiyo yaparak eritmen lazım 90 a çık sonra 85 in sonra 95 çık tarzı bir şeyler yapman lazım yoksa istediğin kadar karın çalış göbeğin olucaktır

6. MRMFitnessx

MRMFitnessx Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Ama tahminimce karın kas'ı egzersizi çalışırsam ve 95 Kg olsam bile göbeğim çok belli olmayacaktır.

7. Neobir

Neobir Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    Karin elbet calisicaksin ama olay senin bildigin gibi degil dostum, karin kaslarinin gozukmesi yag orani ile alakalidir. Sen istedigin kadar guzel beslen gunluk alman kaloriyi astiginda vucut her turlu yag depolucaktir. Yaglar ve kaslar beraber buyur ayni sekilde beraber erir en basit sekilde bu yani aciklamasi. Burdaki ince cizgi kilo alirken yagdan minimum, kastan maximum almak. Ayni sekil kilo verirkende tam tersi.

8. bulkyfighter

bulkyfighter Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    nickmikyok ve Neobir bunu beğendi.
  9. MRMFitnessx

MRMFitnessx Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Beyler cevaplarınız için teşekkür ederim dikkate alıcam önerilerinizi. Birde çok merak ettiğim Ağırsıklet Boksör'lerin Vücut Antrenmanı nasıl oluyor? Adamlar 100 Kilo üstü ancak vücutları estetik duruyor bunu nasıl yapıyorlar?

10. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    onlar bir sürü doping kullanıyorlar sen bunları kullanmadığın için o antremanları yapman zor genel olarak koşu-yüzme-powerlifting-crossfit-vücut ağırlığı egsersizleri-bisiklet-teknik antreman-satranç antremanı (zihinsel) bu şekilde çalışırlar

11. MRMFitnessx

MRMFitnessx Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Dostum ben İp almayı düşünüyorum günde 20 - 25 dk İp atlayacam her gün inşallah dediğim gibi de yaparım. Ve böylelikle istediğim kilo yani 90 Kg+ ulaşırken veya ulaştığımda en azından yağ oranım düşük olabilir ve göbek olmaz diye düşünüyorum sizce?

12. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    olur kardeşim kilo alman için kalori artışı sağlaman lazım ip atlarken kalori yakarsın yağ oranı olarak düşük kilo alman için clean bulk yapman lazım ister 1 saat ip atla ister 10 saat yine göbek olur hızlı kilo alırsan

13. MRMFitnessx

MRMFitnessx Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Yok Dirty Bulking'di sanırsam Aburcubur ve Şeker ürünlerini yiyerek arttırarak hızlı kilo alınıyordu. Sonra Definasyon dönemine giriliyordu. Benim yapacağım bu değil. Benim yapacağım Clean Bulking yani Aburcubur olmadan ve Şeker Olmadan kilo alacam benim yapacağım Clean Bulking zaten.

14. MRMFitnessx

MRMFitnessx Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    [​IMG] Beyler evde bu çalışmayı yapsam nasıl olur? Fotoğraftakiler'deki egzersizleri?

Sayfayı Paylaş