Evde Fittnes

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve fittnescimm35 tarafından 19 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. fittnescimm35

fittnescimm35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Merhaba arkadaşlar herkese kolay gelsin ben 18 yaşında öğrenciyim ama spor salonuna gitmek istemiyorum onun yerine sporumu evde yapıyorum şuan 2-3 ay oluyor yaklaşık spora başlamam spor hareketlerini google play'deki fittnes applicationlarından alıyorum hatta gittigidiyordan halter+dambıl set aldım toplam 45 kg 10 kg dambıllara 20 kg ise haltere verdim hareket olarak Barbell biceps curl(10*2),bench press(10*2),hammer curl(10*2),dumbell curl(10*2),barbell curl(10*2) hareketlerini yapıyorum uzamnalardan koçlardan yardım bekliyorum birde benim okulumun çevresi çok kötü sadece güvenilir olarak burger king,popeyes tarzı fast food var biliyorum onları fazla kaçırınca ağ yapıyor ama mecbur kalıyorum öbür türlü diğer taraflar güvenilir değil birde sebzeden çok et'e önem veriyorum (Enginer,brokoli,pırasa,turp otu,pancar vb sebzeler yemiyorum) Eğer konu yeri yanlış ise affola eniyim bugün katıldım aranıza destekleri yardımları bekliyorum.

Sayfayı Paylaş