Evde fitness ve beslenme

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve scream422 tarafından 13 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. scream422

scream422 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    istanbul
    Oncelikle konuyu yanlıs yere actıysam affola.
    Arkadaslar zamanında 1.5 yıl spor yaptım yaklasık 2 sene oldu yapmayalı . Sımdı ise yağlandım. Rahatsız olmaya basladım. Gobegım cok cıktı goguslerım sarkmaya basladı. Sizden ricam evde yapabılecegım cardio ve beslenme.
    P90x i indirdim cardio için. Dumbell vs var zaten olabıldıgınce cok. 1.75 boyundayım ve 75 kilodayım gobek ve gogus cok yaglandı ve sarkya basladı yaşım 23. Güzel bir diyet beslenme programo ve cardio onerebılcek varmı yda ğ90x e baslamamı onerır mısınız? En kısa zamanda fotolarımıda atıcagım.

2. ArL

ArL Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    28
    evde cardio ben çok denedim başarılı olamadım bence dışarıda koşarsan daha başarılı olursun beslenmeye gelince 75 kiloyum diyosun 75 gr protein 75 gr karbonhidrat 75 gr yağ sınırlaması koy kendıne gün içinde. Yine 3-4 lt arası su tüketmeye çalıs şeker un dan uzak dur. Bu bilgilere göre kendine bi yemek programı yapabilirsin başarılı olacağını düşünüyorum uyarsan.

3. scream422

scream422 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    istanbul
    P90X cardio setleri güzel gibi geldiği için bir sorayım dedım. evet su işini halletmem lazım . günde en fazla 1 bardak su ıcıyorum. seker un kulanmamama rağmen bu kadar nasıl oldum anlam veremiyorum. teşekkür ederım onerın ıcın. başka onerısı olan arkadaşlarımız varsa dınleyebılırım? Bu artk hayat mayat meselesi.

Sayfayı Paylaş