Evde Egzersiz Yapmak İstiyorum, Önerileri Bekliyorum.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve HakanYksl16 tarafından 1 Şubat 2021 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. HakanYksl16

HakanYksl16 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Herkese merhaba öncelikle.
    Yaşım 25. Boyum 1.60 ve 58 kiloyum. Bahçe cücesini andırdığım gerçeğinin ben de farkındayım siz söylemeden ben söylemek istedim :) Her neyse konuyu dağıtmadan sizlere danışmak istediğim hususlardan bahsedeyim;
    3 vardiya olarak çalıştığımdan, iş çıkışları spor salonuna gitme fikri zor geliyor. Onun yerine evde egzersiz yaparak en azından vücudumu dinç tutabilmeyi hedefliyorum. Bunun yanı sıra genel vücut antrenmanları yaparak üst düzey olmasa da vücudumun toplu durmasını hedefliyorum. Bu konuda; internet üzerinden 50KG'lık bir Dumbell seti sipariş vermeyi planlıyorum. Ayrıca telefonuma hem dumbell ile yapabileceğim hem de dumbell olmadan yapabileceğim programları içeren 2 adet uygulama indirip bu uygulamalar üzerinden ilerlemeyi düşünüyorum. Sizler bu konuda ne önerirsiniz? Beslenme konusu haricinde, protein tozu gibi ek gıdaları da sağlayıp ev şartlarında beklediğim vücudu yapabilme şansım var mıdır?

2. STNR

STNR Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Tabii ki de var ama disiplinli şekilde yaparsan uyku,beslenme,antreman programın da önemli.

3. HakanYksl16

HakanYksl16 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Uyku konusunda vardiya sistemimden dolayı problemler yaşayabilmekteyim. Antrenman programını, mobil uygulamaların sunduğu şekilde ilerletmeyi planlıyorum.

Sayfayı Paylaş