Evde bodybuilding ve ideal aletler

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve strong_man tarafından 19 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 17 üye.
  1. Calavera

Calavera Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
  2. hasan9697

hasan9697 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Gayet güzel.Benim salonla ev arasında 10m olduğu için salonu tercih ediyorum.iyi güzelde mesela bench presste bara takabileceğin en fazla ağırlık kaç?Ve evde çalışmak bana biraz riskli geliyo mesela bench yaparken akayınki gibi tekrar sayısı bitince barı arkaya direk yaslayamıyosun.Ama yinede müthiş.

3. ufo

ufo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar Merhaba.

Sitedeki bir çok yazıyı ve makaleyi okudum. Ama yinede yardımınıza ihtiyacım var. Daha önce 1 ay kadar spor salonuna gittim ama işimden ve yakın bir salon bulalamamdan dolayı salon işi problem oldu. 182 boyum kilom ise 73. biraz zayıf yapılıyım.

Evimde eliptik bisiklet, 2 adet 5 kg lık dumble var. Bana önderebileceğiniz bir çalışam proğramı varsa memnun olurum. Birde mekik sehpası almayı düşünüyorum karın kası ve dumble ile çalışmak için. Okuduğum kadarıyla mekik sehpasıda gerekli bir alet.

Önerilerinizi bekliyorum. Saygılar.

4. mutti159

mutti159 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bende yeni gönül verdim şu ev işine :D kosu bandı bisiklet ve dumbell tamam ( :/ dumbell kilosu az geliyor ) simdi bench sehpası yaptırıyorum halter vs. Alcam peki başka neler alabilirim.ciddi ciddi salon istiyorum evde :D nette istasyonlar var ama bilemedim şimdi yardımcı olursanız güzel olur :)

Sayfayı Paylaş