EVDE İNCELME HAREKETLERİ

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve batuhan1990 tarafından 18 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. batuhan1990

batuhan1990 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Dostlar herkese iyi çalışmalar

Foruma yeni üye oldum fakat konuyu açmadan önce forumu baya araştırdım tam istediğim cevabı alamadım o yüzden üye oldum ve yeni konu açma gereği duydum. Sorum kısaca şu
    Evde KARIN BEL ÖZELLİKLE ADONİS BÖLGESİNİ ÇALIŞTIRACAK ve İÇ BACAK kaslarını germek ve İNCE BİR BALDIR a sahip olmak istiyorum Kas değil germe hareketleri istiyorum yani. Evde tavsiye edebileceğiniz bir program var mı ? Ev egzersiz hareketlerine baktım ama çok fazla hareket var en etkililerini bana resim olarak yollar mısınız ?
    Bir de Ev için bana bir beslenme programı yazar mısınız ? Ne diyor ya bu diyebilirsiniz ama istediğimi tam bulamadım. Hepinize iyi günler dilerim

2. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    Merhaba, baldır inceltmek varsa yağ tabakasını ve mevcut kas kütlesini azaltmakla mümkün, ne durumda olduğunuzu bilmiyoruz, forum kurallarına uygun olarak fotoğraf paylaşırsanız daha etkili yorum yapabiliriz.

3. batuhan1990

batuhan1990 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Peki Boy 178cm kilo 90 , mevcut kas kütlesini azaltmaktan kastınız uzun süreli diyet mi ? fotoğrafı en kısa sürede paylaşacağım.

4. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    Hayır değil, zaten kas kütlenizi azaltmak isteyeceğinizi sanmam, kilo fazlanız olduğunu düşünüyorsanız öncelikle beslenmenizi değiştireceksiniz, beslenme durumunuzu araştırın, günlük tüketiminizin kaç kalori olduğunu, bedeninizin kaç kaloriye ihtiyaç duyduğunu ve nelerle beslenip nelerle beslenmemeniz gerektiğini öğrenin. Arkasından da kardiyo gelecek, haftada 5 gün civarı 45 dk orta yoğunlukta bisiklet, eliptik bisiklet, koşu vs. yapmanız gerekli. Hyperextension, crunch, dumbbell yana iniş egzersizleri, yağ tabakası atıldığı taktirde işinizi görür.

5. batuhan1990

batuhan1990 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    TEŞEKKÜRLER spor salonuna gidemem yurtdışında öğrenciyim benim için en iyisi koşu olmalı ama hava da çok soğuk LİTVANYA da evde ısınma hareketleri olarak neler önerirsiniz en çabuk ısınabileceğim hareketler nelerdir bide

6. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    Ip atlayabilirsiniz, yerinizde koşabilirsiniz vs.

7. batuhan1990

batuhan1990 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    çok doğru , bir sorum daha olacak bu alt karın kası için en etkili hareketler nelerdir forumda çok fazla hareket var sizin önerdiğiniz hareketler nelerdir ?

8. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    Çakı egzersizi türevleri yapılabilir. Barfiks aparatında yapılırsa genel anlamda daha faydalı olacağını sanıyorum.

Sayfayı Paylaş