Evde Çalışma

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Yusuf Bozkır tarafından 15 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Yusuf Bozkır

Yusuf Bozkır Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba Arkadaşlar,
    Yeni başlamayı düşünüyorum genel olarak belden yukarısını geliştirmek istiyorum öncelik karın kası ve kollar. Su videoyu yapmayı düşünüyorum bu video hakkında neler düşünüyorsunuz? Etkili mi değil mi? Etkili değilse siz evde karın kası geliştirmek için nasıl bir program öneriyorsunuz şimdiden teşekkürler.

2. Arkhon

Arkhon Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    23
    Yer:
    HomeGym
    Tüm vücudu çalıştıracak şekilde bir program seçmen yararına olur, en büyük kas grubu ve vücudu taşıyan kolonlar alt vücutta..

3. Yusuf Bozkır

Yusuf Bozkır Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Nasil bi program belirleyebilirim birisi yardimci olursaniz sevinirim

4. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    bence hemen program tavsiyesi isteme. program tavsiyesi sitede çok. alsan bile, öncelikle uzun uzun, hangi hareket nereyi nasıl çalıştırıyor, ne zaman çalıştırıyor,onları öğrenmek lazım. hangi saatlerde çalışmak, neler yemek bunu da bilmek lazım. ben ilk başladığımda, bir arkadaşımdan program tavsiyesi istemiştim. verdi, şu gün şurayı bugün burayı çalıştır. dedi. ben, işi bilmediğim için, sabah erkenden aç karnına ağırlık çalışmaya başlamıştım ki en yanlış şeyi yapmışım meğer.

Sayfayı Paylaş