Evde Çalışma Ve Soru

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve £rMaN tarafından 14 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. £rMaN

£rMaN Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar 1.76-79 arası bir boyum var.77-81 arasıda bir kilom tam olarak 78 79 gidiyo geliyo.Elimden geldiğince yağsız ve sağlıklı yiyorum dikkat ediyor ve sağlık sorunlarım engellemez ise 1 gun mekik şınav ısınma hareketleri vs. 1 gün dinlenme ve 1 günde internetten indirdiğim 8 dakikaklık karın hareketlerini yapıyorum.Ve sabah 2-3 akşam 2-3 km olmak üzere yürüyorum ( okula giderken yokuş çıkıyorum vs. ) ve akşamlarıda elimden geldiğince basket futbol vs. ter atmaya çalışıyorum.
    6 kg dumbell almak istiyorum haftaya ağırlık çalışmak istiyorum omuz ve göğüslerin hacimlenmesini istiyorum öyle karnımda bakla bakla kas çıksın diye birşey istemiyorum ve kilo vermek istiyorum önerileriniz nelerdir ? yağ yakıcı almalı mıyım ? 6 kg dumbell neler yapmalıyım flexor hocanın programınımı uygulamalıyım evde yoksa yağ üzerine kas gelip kötü mü durur ne dersiniz hertürlü öneriye açıgım.

Yardımlarınız için teşekkür ederim.

2. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Değerli üyemiz;

Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme başlık açmaya özen gösteriniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

3. amrt

amrt Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    Bel ve karın bölgenızdekı yağlardan kurtulmak ıstıyorsanız günlük yürüyüş yapmanız, beslenmenize dikkat etmeniz gerekir. Düzenli bir gelişim için bence termal kemer almanızı öneririm. Yürüyüş vede mekik çekildiğinde güzel terletiyor. Body yapiyor olsaydiniz takviye önerebilirdim ama şu durumda takviye almanızı önermem. Hacimlenmek istiyorsanız ıse durumunuz ve zamanınız varsa spor salonuna gitmenız doğru olucaktir, hacimlenmek için zamanla kg'lari arttirip çalişmaniz gerekicek.. Evde çalişmayi bb yapmadan ilk başlarda denemiştim de gerçekten motive olmak zor. Bu yolda size başarilar diliyorum

Sayfayı Paylaş