Evde Çalışma Lütfen İçeri Yardım :(

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve TeamFlicka tarafından 13 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. TeamFlicka

TeamFlicka Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    Arkadaşlar merhaba yaş:18 Kilo:50kg Boy:172cm 9 ay BodyBuilding geçmişim var son 1.5 ay önce mecburen bırakmış bulunmaktayım bırakma sebebim salonların pahalı olması bu nedenle bende evde kendi imkanlarımla çalışmak istiyorum ama nasıl bir program hazırlayacağım aklımda hiç bir fikir yok street workout tarzında çalışmak istiyorum bana bilgi ve hareketleri gösterebilecek var mı mı ? Bir program gibi yani ? Evde olan malzemelerim.
    Kapı barfiks;
    Göğüs yayı;

Bunlarıda kullanarak güzel bir antreman istiyorum şimdiden yardımlarınız için teşekkürler....

2. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    Ekipman önemli konu, sana tavsiyem kapı barfiksi degil de aynı tip koridor barfiksi alıp, evin her iki tarafı taşıyıcı kolon olan bir noktasına kurman. Ayrıca bükbük, yay gibi teçhizatlar muhakkak işe yarar egzersiz olarak, ama bizim için uygun olan uzun - kısa barlar, ağırlıklardir. iki adet ayarlanabilir kisa bar, bir adet 120 cm z veya duz bar, 30 35 kg kadar da plaka alırsan bir süre yeterli olur, daha sonra plaka belki sehpa alarak devam edebilirsin. Program işi elindeki ekipmana bağlı, kararını verirsen yardımcı oluruz.

3. TeamFlicka

TeamFlicka Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    Maalesef aletlerim bu kadar kendi vücut ağırlığım ile birde bunlarla artık ne olursa kardeşim :(

4. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    vucut agirligiyla yapilacak hareketler diye arat forumda.konusu mevcut.

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

5. TeamFlicka

TeamFlicka Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    onu biliyorum kardeşim ama benim istediğim bu aletleride ekleyerek düzenli bir program o konu yazlıkta fln yapıcak şeyler bnm istediğim daha çok street worout tarzında

6. foreverdiexd

foreverdiexd Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle biraz kilo alman gerek seninde benim gibi kilo sıkıntın var :/ .ben senin yerinde olsam her iki ağletlede 4x5 şeklinde çalışırım

7. TeamFlicka

TeamFlicka Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    Dostum o aletlerle ve şınav mekik gibi kullanarak tüm vücutu çalıştırmak istiyorum yani mesela o yayı bir sürü çalşma şekli var boynunn arkasından yaparsan başka bi yer çalışır bi tarafını ayağına kıstırırsın biceps çalıştırısın gibi..

Sayfayı Paylaş