Ev yapımı Karbonhidrat tozu

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve EMN tarafından 17 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. EMN

EMN Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba.Kilo almaya çalısıyorum internetten gainer sipariş edecektim ama internette bir video gördüm bim de satılan mısır gevreğini un haline getiriyordu.100 gramında 8 gr protein 80 gr karbonhidrat varmış.bunu yapmaya karar verdim ama içine ek olarak protein de katmak istiyorum ne katabilirim içine sizce?Birde bu karısımı ne zamanlar tüketmeliyim?
    Gördüğüm video:

2. KeremAydın

KeremAydın Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Çok Güzel Fikir Kardeşim .. Benimde Aklıma Yattı Yapıcam :) İstersen Nesquik te Yapabilirsin .. Nesquik in Gevreğinin 100 gramında 75 gr karbonhidrat 7 gram protein var .. Çikolatalıya hem.. baymaz .. Mükemmel Fikir Bence .. Senin Soruna Gelince.. Optimum Standart Gold Whey İyidir İşini Görür eğer toz katıcam diyosan tabi.. ama doğal olarak protein kaynağı ne var hiçbir fikrim yok.. Antrenmandan 30-40 dakika önce alman ve yatmadan 40-50 dakika önce almanı tavsiye ederim

DarkFitness bunu beğendi.
  3. EMN

EMN Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    mısır da gdo olayları cok olduğundan yulaf ezmesini rondo da geçirdim evde dut kurusu varmıs onu da geçirdim rondodan sütle karıstırıp içiyorum ama protein eksik içinde kalori de çok fazla yok en fazla 500 kalori vardır.ama tadı kötü değil.Bir de içine doğal protein ve kalori yükseltecek şeyler katsak daha iyi olur.
    bir dahaki sefere de eti cicibebe bisküvileri yapacam onun kalorisi daha yüksek kilo alana kadar değişik değişik içerim:)
    Bu arada antrenmandan 30 40 dk önce almak pek doğru olmaz içinde süt var.

4. KeremAydın

KeremAydın Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Eğer Süt Şişkinlik Yapıyorsa O zaman Sorun Olur .. Benim Öyle Deme Amacım Şuydu: Sütteki Casein Proteini Geç Emildiği İçin 30-40 dk Sonra Yavas Yavas Vücutta Emileceğinden Tam Antrenman Sırasına Denk Gelir Ve Antrenman Boyunca Protein; Kan Pompalanması Aracılığıyla Kaslarına Pompalanır
    --- Mesaj birleştirildi, 30 Ocak 2014 ---
    Protein de Atıyorsan ; İçerim Diyorsan Bıldırcın Yumurtası Veya Tavuk Yumurtası Atabilirsin İçine, Lor Peyniri De Olur Fakat İçimi Çok Ağır Olur . İçebileceğini Sanmam . Yine de Sen Bilirsin :)

DarkFitness bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş