Ev için istasyon

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve FreeZone tarafından 21 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. FreeZone

FreeZone Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar hepinize iyi forumlar oncelikle :D

oncelikle sorunum şu spor salonum ve antrenörüm yeterli düzeyde değil şehrimde başka spor salonuda yok :(

babamında gençlik hayali heralde bi istasyon alsam evde salon kadar yararlı olur dediğimde olur dedi :D

şimdi düşüncem şu
    eve bi bech sehpası
    bir istasyon alsam. +

elimde zaten bir adet z bar 20 kg ağırlık 2 adet dumble var
    vede kafası iyi olan bir yürüyüş bandı :D 10 dk 20 dk dan sonra sigortası atıyor genelde :D ama cardio için yeter :D

http://www.hepsiburada.com/Liste/dy...spx?productId=spor1dyki1000&categoryId=355457
    (bu alette bench press yapılıyor diyor ama nasıl bilen var mı)

http://www.hepsiburada.com/liste/department.aspx?sp=pricerange=100_200&CategoryId=355454&sc=8

buradaki benchlerdende 150 yi geçmeyecek bi tane olsam nasıl olur. Lütfen yardımlarınızı bekliyorum

2. FreeZone

FreeZone Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    up...........

3. FreeZone

FreeZone Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    up............... bi fikri olan yok mu yaa

4. Smiley

Smiley Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    38
    Ben daha önce ilk linkteki ürünün çok benzer olanını kullandım ama çok tavsiye etmem, sanki elinde kalacak gibi bir görüntü verdi bana ama gene de kendin bilirsin git ürünü satan bir yerde dene sen de karar ver. Benim evde spor salonu hayalim ise sadece ayarlanabilir sehpa ve yeterli kiloda ağırlık ile barfiks çekebileceğim bir aparattan oluşuyor. Ayarlanabilir sehpa ve dumbelllar ile bir çok göğüs ve omuz hareketlerini yapabileceğimi düşünüyorum. Kanat hareketleri de barfiks ile hallederim diye düşündüm. Tabi bütün hareketleri dumbell ile yapmak ne kadar sağlıklı onu da benden daha tecrübeli arkadaşların yorumuna bırakıyorum çünkü bu sadece benim hayalim ve bu konuda çok tecrübeli değilim.

5. FreeZone

FreeZone Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    önem verip cevapladığın için teşekkürler :D bilemiyorum ya bana kazandıracakları zaman benden sonra kardeşim yapacak ama sağlıklı ve yeterli olacakmı sorun bu

Sayfayı Paylaş