Ev için hangi aleti önerirsiniz ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve holyblop tarafından 6 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. holyblop

holyblop Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Evimde dambıl,yay,barfiks demiri,kum torbası gibi ürünler mevcut bunlarla çalışıyordum sıkıldım artık yeni bir şeyler katayım diyorum.Spor salonuna git demezseniz sevinirim.

Bunlardan hangisini alsam daha çok yararını görürüm?

http://www.hepsiburada.com/liste/al...aspx?productId=sporaltis628&categoryId=355457

http://www.hepsiburada.com/liste/al...altis1468&categoryId=355451&SKU=SPORALTIS1468

Ap ayrı aletler ancak evimde yeterli yer var hangisi daha çok yarar gösterir bana?

2. holyblop

holyblop Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    yukarıyukarı

3. GoLdenSpy

GoLdenSpy Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Maddi.durum iyise usteki.saglam tabide, basit etkili.bi triceps hareketi olan cable triceps extension hareketi icin barfiks demirinin ortasina bi makara montala saglam bi ip al gecir bi tarafa sopa bi.tarafa agirligi tak yap.derim. ckk fazla faydasini.gorursun o.hareketin kardesm

4. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    Kum torbasının yeri ayrı, farklı bir başlığın konusu deyip geçelim. Spor salonuna gidin demiyorum size, ama eğer sağlıklı bir spordan ziyade kas kütlenizi artırarak, vücut geliştirme yapacaksanız elinizdeki tek verimli alet barfiks demiri gibi görünüyor, sizin yerinizde olsam bu iki ürünü de almam, onların yerine şunu http://www.hepsiburada.com/liste/yo...jun016&categoryId=355454&SKU=SPORFINVGTJUN016 alırdım.

5. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    üstteki çalışma istasyonunun aynısını 5 sene evvel almıştım, ekstradan önünde pazu çalışma düzeneği de vardı, yahut ters çevirip kanat çalışabileceğim bir bölüm.. ayrıca kürek özelliği de vardı. büyük umutlarla spor yaparım diye aldım. içinden milyonlarca vida çıktı. kullanma vu kurulum klavuzunu resmen ezberledim, sonra hangi vida nereye girecek, nasıl girecek diye kuruluma başladım, hafta içi her akşam 3 saat, hafta sonları full, yaklaşık 7 günde kurdum. ama güzel kurdum. sonra başladım çalışmaya. kürek özelliği sıfır, o yanlarda kolunu kavrayıp göğüs çalışacağın kısım da sıfır. ayaklar geçirip bacak çalışacağın kısım sıfır. altta sarkan bir kablo ucunda çubuk var, pazu için, sıfır, üstteki sopa, indirip kanat çalışıyorsun yahut ayağa kalkıp arka kol çalışılan kısım, , sıfır. anlayacağın hiçbir özelliğinden memnun kalmadım. çünkü makaralar ve kablolar kalitesiz. çektiğin gibi gitmesini bilmiyor, çok büyük boşluk oluşuyor, kabloyu keseyim desen, ucundaki parçaları tekrar masın montajlayacaksın o da problem.. sonra aleti tekrar söktüm, şimdi dambıllarla çalışıyom :)

Sayfayı Paylaş