Eski sevgili

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve johanson tarafından 14 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. johanson

johanson Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaşlar yaş 20 , bu zamana kadar sürekli cevremde birileri oldu bir sürü ilişkim oldu fakat 6 ay once iki yildir birlikte olduğum kızdan ayrildim hala hatirlarken bile duygularınırım boş yere vaktinizi almak istemiyorum uzun uzun yazarak ama artık gerçekten bu konuda yardmci olacak birilerine ihtiyacım var.bu kız benim hayatımda çok büyük yer kapliyordu aralıksız 7-8 saat birlikte oluyorduk ve onun için kaç kere dayak yedim onu korudum ailesi bile ona sırt donmusken ben varimi yoğumu ona sundum ve 6 ay önce hiç mesaj atmadan aramadan hoşçakal bile demeden bitirdi .Bu beni çok yaraladı aradan uzun zaman geçmesine rağmen kendimi zor toparlayabildim fakat su an hangi kızla Konuşsam herkeste onu arıyorum gerçekten çok saf duygularla sevmiştim onu umarım su an onu sadece kötü emelleri uğruna birlikte olan insanlarla değildir gerçekten onun yüzünden neredeyse hiç konuştuğum kız yok.Benimle konuşmaya çalışan kizlarada ben yanasamiyorum vicdanım elvermiyor .dostlar çok uzun ve karışık yazdım hatalarimi mazur görün bu konuda her hangi bir tavsiye bile çok iş görür teşekkür ederim şimdiden

HTC Desire 620G dual sim cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. derin_aker

derin_aker Üye

Beğenileri:
    280
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    Herkesin hayatında en az bir kez başına gelen bir durumla karşı karşıyasın.Konu dert ne olursa olsun öncelikle belirtmek isterim ki hayatta her şey geçici.O kız geçici üzüldüğün günler geçici kalp kırıklığı geçici.Eminim bu forumda ben dahil hayatını anlatsa kitap olacak çok kişi vardır.Sana karşı cins olarak taktik verip şöyle böyle yap demem şu aşamada anlamsız.Ne yaparsan yap o üzüntüyü yaşayacaksın.Yaşayıp bitireceksin ve kalbin ruhun beynin arındığı anda zaten hayatın akışında olduğun için karşına mutlaka birileri çıkacaktır.Yeniden seveceksin yeniden kalbin çarpacak.Harika bir yaştasın ve çok gençsin.Bu zamanlar bir daha geri gelmiyor.O yüzden üzüntünü abartmadan yaşa ve bitir.Ne olursa olsun önce kendini düşün ve ruhuna bedenine mutlaka iyi bak.Sonra diğerleri geliyor.Sevgilin ailen arkadaşların..Eğer sen kendine hak ettiği değeri vermezsen,yaratıcının sana verdiği tüm güzelliklere şükredip onları ortaya çıkartmazsan kimse sana değer vermez.Uçakta bile önce kendi maskenizi ardından çocuğunuzun maskesini takın derler.O kız belki geri döner belki dönmez bilemem.Eğer geri dönerse sen o sırada başka alemlerde olacaksın.Ben buna mı üzülmüşüm diyeceksin (ilişkilerde genelde bu oluyor).O yüzden şu kısacık hayatta hiç bir kul için fazla üzülmeye değmez.Kendine zaman tanıyacaksın.Hepsi bu.

johanson bunu beğendi.
  3. johanson

johanson Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    ister istemez üzülüyorum arada sırada aklima gelince ama haklısınız teşekkür ederim yorumunuz icin

Sayfayı Paylaş