Erkekte Kalça Eritme ve Şekillendirme

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve mr.convict tarafından 12 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 16 üye.
  1. Furkan1207

Furkan1207 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar bi yardımcı olursanız çok iyi olur
    Ben 17 yaşındyım kilom 97 ön tarafta fazla birşey yokta arka çok kötü 110 cmlik kemer takıyorum çok çirkin görünüyor önümüzdeki hafta salona yazılıcam koşu bandında koşarsam bu tamamen erir mi yoksa kas olma ihtimali var mı?
    Bu benim yine zayıflamış halim ben 1 ayda sporsuz kilo verdim 110 kiloydum 15 kilo verdim bi kısmını da geri aldım

2. Bertann

Bertann Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    --- Mesaj birleştirildi, 17 Nisan 2016 ---
    Merhabalar 93 kilodan 82 kiloya düştüm göbek falan Dümdüz Olmuş Basenler değilde Kalçam Büyük çok yağ var şişkin Ne yapmalıyım SPOR SALONUNA BAŞLADIM İKİ GÜNDÜR FAKAT BİR SONUÇ ALACAĞIMI SANMIYOR NE YAPMALIYIM SPOR SALONUNDA YARDIMCI OLURMUSUNUZ KALÇA İÇİN ORADA NE TÜR EGZERSİZ VAR NELER YAPABİLİRİM
    rhabalar 93 kilodan 82 kiloya düştüm göbek falan Dümdüz Olmuş Basenler değilde Kalçam Büyük çok yağ var şişkin Ne yapmalıyım SPOR SALONUNA BAŞLADIM İKİ GÜNDÜR FAKAT BİR SONUÇ ALACAĞIMI SANMIYOR NE YAPMALIYIM SPOR SALONUNDA YARDIMCI OLURMUSUNUZ KALÇA İÇİN ORADA NE TÜR EGZERSİZ VAR NELER YAPABİLİRİM
    Merhabalar 93 kilodan 82 kiloya düştüm göbek falan Dümdüz Olmuş Basenler değilde Kalçam Büyük çok yağ var şişkin Ne yapmalıyım SPOR SALONUNA BAŞLADIM İKİ GÜNDÜR FAKAT BİR SONUÇ ALACAĞIMI SANMIYOR NE YAPMALIYIM SPOR SALONUNDA YARDIMCI OLURMUSUNUZ KALÇA İÇİN ORADA NE TÜR EGZERSİZ VAR NELER YAPABİLİRİM
    rhabalar 93 kilodan 82 kiloya düştüm göbek falan Dümdüz Olmuş Basenler değilde Kalçam Büyük çok yağ var şişkin Ne yapmalıyım SPOR SALONUNA BAŞLADIM İKİ GÜNDÜR FAKAT BİR SONUÇ ALACAĞIMI SANMIYOR NE YAPMALIYIM SPOR SALONUNDA YARDIMCI OLURMUSUNUZ KALÇA İÇİN ORADA NE TÜR EGZERSİZ VAR NELER YAPABİLİRİM

Son düzenleme: 17 Nisan 2016
  3. Mericc_91

Mericc_91 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    hocam bendede eskiden aynı sorun vardı en sevmediğim bölgelerden biriydi orası ama hergün koştum yüsek bir şekilde ve 2 aya yakın süre sonra hiç abartmadan eridi gitti hiçbirşey kalmadı sende koşmaya devam biraz sıkacaksın 1 2 ay daha sonra eriyince antremanlara devam edersen birdaha böyle bir sorun yaşamazsın

4. Bertann

Bertann Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hocam ben şuan Spor Salonuna Yazıldım Ne yapayım Orda hangi Makinalarla Uğraşayım

5. Mericc_91

Mericc_91 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Kardeşim ben koşubandında hergün antreman yaparak eritmiş o yağları tamamen ben biraz ağır çalışıyordum ama yinede söyleyim koşu bandında önce yarım saat hızlı tempo yürüme yaklaşık bir yarım saatte koşuyordum baya sucuk gibi terleyip bırakıyordum antremanı..ama ilkten o şekilde başlaman kasar yavaş yavaş git..ayrıca internetten interval cardio araştır bir derim...

6. Bertann

Bertann Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Eyvallah abim Sağol

7. body yeni

body yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
  8. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    Bisiklet, legpresste kendi ağırlığının 2 katını hedefle. Stiff legged dead lift. Yapa bildiğin kadar ağırlıkla.. kemeri unutma. Legpress ve deadlifti süperset plarak tap arkasından yarımsaat tempolu yürü. Uzun sürer ama etkili olur. Denendi

9. Burak4618

Burak4618 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Baldır mı 99cm hocam?

10. Gokkker86