Erkekte basen?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve 58rase58 tarafından 7 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. 58rase58

58rase58 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    2 yıla yakındır spor yapıyorum. Pek düzenli olmadığım için fazla bi kütle koyduğum söylenemez ama şuan olan kas kütlesiyle de gayet mutlu olurum şu yağları yakabilsem. Beslenmeye dikkat ediyorum. Hatta tartarak hazırlıyorum öğünleri. Bmr seviyesinde kalori alıyorum genelde keto besleniyorum. Diyette üst vücutta az çok bir şeyler görüyorum ama benim bacaklarım kalın basenlerim geniş, slimfit giyemiyorum. Yakamıyorum da psikolojimi çok etkileyen bi durum. Fullbody calışıyorum uzun süredir. Lütfen yardımcı olun

2. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Slimfit pantolon nedir ya :) Modaya uyacam diye acı çekmeye gerek yok, giymeyeni de dövmüyorlar. Kendine uygun olanı tercih et, diğer insanların baskıladığını değil :) Bacaklar bir şekilde incelir ama vücut orantısına göre gene istediğin slimfitleri giyemeyebilirsin. Nasıl incelecek dersen sabırla süreklilik sağlayarak :)

3. 58rase58

58rase58 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Hocam yanlış anladınız:) pantolon değil tshirt gömlek. Slimfit olmasına gerek yok vücudu çok sarmasını ben de sevmiyorum zaten ama standart bi tshirt giydiğimdi aşağı doğru genişleyen bi görüntü hoş durmuyor. Motivasyonumu düşürüyor. İnsanları "bu kadar spor yapıyosun halâ göt kocaman" bakışları yüzünden şizofreniye bağlıycam. Özgüvenim düştü

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

4. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Şu kısmını boşver, sporu kendin için yap diğer insanların düşüncelerine he de geç :) Tişört, gömlek evet biraz daha mantıklı olabiliyor ama olmuyorsa da zorlamamak lazım. Sen sabırla devam et. O simit en zor giden yer denebilir takma kafaya

58rase58 bunu beğendi.
  5. AbrahamLcn

AbrahamLcn Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    Hocam Bence Slim Değil XXL Giyin :D Ben Fazladan Bol Giyiniyorum. Basen Konusuna Gelir İsek Ben Ters Üçgenim. NoFap İse Yarıyor Diyorlar Ama Onu Geç. Yağ Oranın Düşünce Sorun Ortadan Kalkar. Ama Lütfen Sporu Kendin İçin Yap. Ayrıca Bir Arkadaş Arıyorum Motive Edecek :D

6. brfnbrfn

brfnbrfn Bölüm MOD Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    38
    Fullbody günleri bacak hariç yapıp
    haftada 2 gün yapabileceğiniz en yüksek ağırlıklarlarla bacak kalça calf (LowerBody) çalışmanızı tavsiye ederim
    Basenler icin bisiklet ile cardio yapilabilir

Paraklit bunu beğendi.
  7. Güç aşkı

Güç aşkı Üye

Beğenileri:
    165
    Ödül Puanları:
    43
    Acaba yüksek ağırlıklar geniş bacaklarını daha da büyütmez mi? Yağ yakımı için az kilo yüksek tekrarlar diyen hocalar da çok çünkü.

brfnbrfn bunu beğendi.
  8. brfnbrfn

brfnbrfn Bölüm MOD Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    38
    Bu tamamen sizin beslenmenizle orantılı şekilde ilerler :)
    Kalori asimi olmazsa istese de kolay kolay büyüyemez

9. Paraklit

Paraklit Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Mühendis
    Yer:
    Istanbul
    Aynı sorun bende de var ama kilo verdiğim zaman gidiyor, beslenme ve antrenman günlüğü açacağım; takip ederseniz değişimi görebilirsiniz.

Sayfayı Paylaş