Erkeğin Goğus kılları olmalı mı?

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve scorpi tarafından 21 Ocak 2007 başlatılmıştır.

Kıllı Goğus mu Kılsız Mı

1. Kıllı

35,1%
  2. Kılsız

27,7%
  3. Az Kıllı

37,4%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 119 üye.
  1. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    az kıl az kas herkezin düşüncesi farklı ama genel kanı hafif kaslı hafif kıllıdı.bu arada kızlar şöyle beğeniyor denmiş kızlar için kıl alımı kas çalışması yapılmaz.kızları gözünde büyütmezsen kendine güven ve biraz sosyallik en seksi sensin bitti..

2. Bench Press

Bench Press Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Özel güvenlik görevlisi
    Yer:
    İstanbul
    Tip lazım tip.Koca burun ve asimetrik gözlerle aptal durumuna düşüyoruz sık sık. :p

3. tugberks

tugberks Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    walla ben bu konularda korku yasıyorum esmerım beyaz tenliyim ve karın bolgemde kıllanma gayet gür hafiften gögsumede wurmaya basladı . Acıkcası orman cocuklarına benzemekten korkuyorum birazda body yapıyorum Allah sonumuzu hayır etsin!

4. topsecret24

topsecret24 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    lazer gunden gune ucuzluyor:) ben kollarımı seyrelttım çok memnunum..gogus bolgemde ıse makına sağolsun.

5. CeZa_deLgado

CeZa_deLgado Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    walla body ile doğraşan insanda kıl olmaması gerektiği düşüncesindeyim.Zaten aks yapıyorsun birde üstünde kıl olursa iyice itici olunur diye düşünüyorum.Body yapmayanlar için zaten bişey söyleyemeyeceğim:D Ortalıkta gömlek giyip göğüs kıllarını teşhir eden kırolarla dolu:D Erkek olmama rağmen iğreniyorum yani ayıp diye birşey var ama adamlara anlatamazsın ki kendilerini karizma zannediyorlar.Birde forumda kıllı göğüsleriyle resim çektirip avatara koyanlar var duh avatarları görmeden forumu gezmenin yolu varsa biri söylesin lütfen. Bu görüntü kirliliğinden dışarı yeterince var zaten bari şu güzel forumda böyle resimleri görmek zorunda kalmayalım.kafa_ Ne kadar kültürsüzlük de olsa her soruna çözüm bulan bodyforumtr ekibi bu soruna da çözüm bulacaktır eminim.Nasıl ki üye fotoları bölümüne foto eklemenin kuralları varsa avatra foto koymanında kuralı olmalı.

6. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.569
    Ödül Puanları:
    123
    Çok basit ve çok kıl ' dan bir mevzu olmuş. Ama herkez dilediğini yapabilir diye düşünüyorum ve bu konuda hiç kimsenin çıkıp diğer bir kimseyi pek eleştiriye hakkı olmadığını dusunuyorum. Sonuçta insanlar birbirinin kopyası olamaz, beş parmağında beşi farklıdır. Kimisi kılları ile mutludur, kimiside kılsız mutludur.

Tabiki, kılsız bir vücut tercih ediliyor olabilir, ancak insanlarda birbirine benzemek zorunda değildir.

İnsanları olduğu gibi kabul etmeli bence, şişman, kıllı, kılsız, zayıf vs gibi düşünceler insani ilişkileri mahvediyor.

7. dejaa

dejaa Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bende bir ara makinayla göğsümü aldım emin olun kaslar mükemmel ortaya çıktı... aslında bende ankarada epilasyon yapan yer arıyorum... bulupta içeri girip ağda yaptırcam diyebilmekte var tabi :(

8. Rei Vindicatio

Rei Vindicatio Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    HUKUK OGRENCISI
    Yer:
    ANKARA
    Kıl dönmesi olma ihtimalinden korkmuyor musunuz _?

9. timofte34

timofte34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Serbest Meslek
    Yer:
    İstanbul
    söz konusu bb ise kıl teferruattır herhalde

10. AsSsU

AsSsU Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    kılsızmı asla !!! erkekmi olur kılsız orta kıvam iyidir :) şu halimle ( kilo 90 :) ) kılsız değil bodyci dünya güzeli olsa istemem...

11. Bureaucracy

Bureaucracy Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İzmir
    şuan göğüslerim istediğim gibi gelişmediği için kılları kesmeyi düşünmüyorum.ama bir gelişirse hiç affetmem sinek kaydı direk:)

mrlaz bunu beğendi.
  12. mrlaz

mrlaz Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    şahsen gerçekten güzel bi vücudum olsaydı kılsız olmasını isterdim kıllı olunca adele pek anlaşılmıyo bence ama herkesin düşüncesi farklı saygı duyarım...!

13. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    abercrombie mankenleri gibi vücut yapmış biri için elbette kılsız vücut güzel olurdu ama kızlar açısından diyorsanız tüy biraz hoşlarına gidiyor sonuçta erkek adamız kıl tüy olacak hem hafta gögüs traşlamakta pek kolay olmasa gerek

14. fraud

fraud Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    göğsü tıraş etmek sorun deilde çıkmaya başlıyınca ı kısa kıllar çivi gibi elbiseye resmen takılıyo ve acıyo baya bi acı çektirdi bana bu yaz 15 gün o acıyı çektim,acaba ağda yaptırsak gene acırmı öle

15. QYPCHAQ

QYPCHAQ Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    valla bende genetik olarak göğüs,hatta üst vücudun tamamında,sırt,boyun vs (yüz hariç tabi) tek bir tüğ yok (maşallah:p), aslında genetik diyorum ama bizim pederin göğsünde filan var aslında,nası oluyo bende anlamadım:D köse filan da değiliz.ama ben gayet memnunum bu durumdan...:p

16. Macho Man

Macho Man Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bence aşırı tüylüler hariç herkes nasılsa öyle bırakmalı. Kıllı birinin vücudunu göstermek için kıllarını aldırması bana garip geliyor. Gösteriş olarak kaslı ve tüysüz bir vücut kendini daha fazla gösterdiği doğru. Yine de ben tıraşa karşıyım. Tıpkı daha çekici gözükmesine rağmen saçlarını sarıya boyatan hatunlara karşı olduğum gibi. Hiç sarışın olmayan memlekette bütün kadınlar sarışın oldu!

Kadınların beğenisine gelince; bir araştırmaya göre Avrupalı kadınlar tüysüz, Amerikalı kadınlar özellikle göğsü kıllı erkekleri çekici buluyorlarmış. Türkiye'de ise geleneksel olarak kıl erkekliğin simgelerinden biri olarak değerlendirildiğinden beğenildiğini biliyorum. Bayan arkadaşlarımdan birinin kolumdaki tüylerin çok seksi bulduğunu bir diğerinin de öne eğildiğimde kıllı göğüslerime dalıp gittiğini biliyorum.

Özeti başkalarını boşverin, siz nasıl beğeniyorsanız öyle bırakın.

Son düzenleme: 8 Mart 2009
  17. slymnasye

slymnasye Üye

Beğenileri:
    387
    Ödül Puanları:
    73
    cok fazla degılse olmasında bır sakınca yok ama defıne bır vucutta cok fazla kılın ıyı duracagını dusunmuyorum...

18. fischerspooner07

fischerspooner07 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    gögüsü kıllı olupta kızların bayıldığı biri olarak robbie williams ı gösterebilirim.adamın neredeyse fotolarının yarısı üstsüz:D

19. spymasterw

spymasterw Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    kıllı vücut kötüya arkadaşım çok sıkıntılar çekiyo bu yüzden kıllar yüzünden yaptığı vücut gözükmüyo :D

20. fraud

fraud Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    yaza az kaldığı için lazer epilasyon merkezleri kampanyalar yapmaya başladı ben araştırıyorumda bu aralar:) mesela komple vücut 500 tl ye yapılabiliyo sadece göğüsse mesele 250 tl gibi,yani hemenhemen herkez bu sorundan kökten kurtulabilir .

Sayfayı Paylaş