Erkeğin Goğus kılları olmalı mı?

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve scorpi tarafından 21 Ocak 2007 başlatılmıştır.

Kıllı Goğus mu Kılsız Mı

1. Kıllı

35,1%
  2. Kılsız

27,7%
  3. Az Kıllı

37,4%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 119 üye.
  1. zac

zac Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    bencede benim sevgilim aksine bayılıyor ve 5 seneden beri çıkıyoruz

2. zac

zac Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    kıllı olurkende fazla abartmamalıyız

3. SunwooD

SunwooD Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Çengelköy
    18 yaşındayım daha çıkar büyük ihtimalle :)

4. zac

zac Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    bende 18 yaşımdayım

sunwood sence fazla kılım var mı resmimde

Son düzenleyen: Moderatör: 6 Haziran 2008
  5. castorpollux

castorpollux Üye

Beğenileri:
    411
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    ilginç mesajlar olmuş zayıfsa kıllı vücud varsa kılsız :D
    neyseki kıllar sarıda fazla göze batmıyor...

6. BOSNAK

BOSNAK Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    ist-izmir
    kılda keramet yok önemli olan temiz ve bakımlı vücut...

7. evroka

evroka Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar insan vücüdunu dış kısmı olarak geçen yüzeylerden ayak tabanı, avuç içi ve göz kapakları hariç deri ile kaplı tüm yüzeyde kıl kökleri bulunmaktadır. Kimisinde çok az gelişir tüycük olur, kimisinde az büyür tüy olur, bazısında da kıl halini alır. Kılllarını beğenmeyen, onlardan hoşlanmayan, hatta onları takıntı haline getiren varsa çözüm yollları türlü türlü var. Göğüste ya da başka bi yerde olmalı mı olmamalı mı sorusu garip geldi bana açıkçası....Kökü var sonuçta hem de herkeste...

8. krn

krn Yeni Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    cevabı özellikle bayanlardan istemişsin ama üyelerin erkek çoğunluğundan olsa gerek istediğin kitleye ulaşamamışsın:)gerçi bu soruya bayan ya da erkek kim cevap verirse versin herkesin kendine göre cevabı olur..ben de kıllı tiplerdenim..ama sırt kıllarım hariç hoşuma gidiyo...kıl da elbise gibidir bana kalırsa taşımasını bilmek gerek...:)

9. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Maalesef Holywood kulturu kilsizligin en guzel fiziksel form oldugu konusunda insanlari ikna etmis durumda. Nasil ki daha once var olmayan urunlerden (bkz. Koka kola) insanlar para yapiyorsa, killardan kurtulmak icin harcanan milyonlarca dolar da, sermaye sahiplerini mutlu etmekten baska bir ise yaramiyor. En guzelini BOSNAK soylemis, bakimli olmak, temiz olmak kildan tuyden daha onemli olmali. Ne yazik ki tuysuzlugun sosyal statu imgesi haline geldigi tuhaf bir dunyada yasiyoruz. Sonumuz hayirli olsun!

Yukaridaki fikrimi okuyanlar benim kildan tuyden gecilmeyen bir insan oldugum ve bunu legallestirmek icin boyle bir soylemde bulundugum izlenimine kapilabilirler, fakat durum boyle degil. Aksine cok rahatim bu konuda, belki de o yuzden boyle rahat bir sekilde atip tutuyorum. Gercekten sIkinti yasayan arkadaslardan bu vesile ile simdiden ozur diliyorum.

10. txen10

txen10 Yeni Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    kılsız erkekmi olur ya !? sadece istenmeyen bolgelerde çıkması iğrenç sırt omuz berbat

11. Jagry

Jagry Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Akademisyen / Yrd. Doç. Dr.
    Yer:
    Trabzon / EU / Kastamonu
    kişisel tecrübelerim sonucu kizlarin dile getirdiğini aynen yaziyorum gerisini siz düşünün"az kıllı çok sexy,kılsız kız gibi,kıllı kro gibi"

12. cicibey

cicibey Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar kıldan ziyade benim sol göğsüm sağdan daha büyük yani nasıl desem daha yüksekte ben bu olayı anlıyamadım sizin bi fikriniz armı bu beni rahatsız ediyo.

13. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Cici bey sorunu yanlıs yerde soruyorsun ama sorunun cevabı buyuk ıhıtımalle bench presse yenı baslamandır. Genelde bu esıtzılıkler ılk aylarda gorulur, daha sonra zamanla dengelenır. Eger dengelenmede sorun yasarsan daha ılerıkı donemlerde dumbell larla bench yapabılırsın.

sarc4stic ve Ayaz bunu beğendi.
  14. Ayaz

Ayaz Özel Üye

Beğenileri:
    994
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Almanya
    Bu dedigin bir ihtimal olmakla birlikte kisinin genetiginden de kaynaklanabilir... Kücük derken hacim olarak mi kücük sekil olarak mi onu belirtmen lazim. Sekil olarak kücükse genetiktir ama hacim arttikca aradaki fark gittikce kücülecektir en azindan göze carpmayacaktir.
    Hacim olarak kücük duruyosa aneximandros'un dedigi gibi orantisiz güc kontrolünden kaynaklanabilir. Ama zamanla alisirsin merak etme. Ayrica simdi aklima geldi, gercekten yanlis forumdayiz bu konu icin..:eek:

15. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Bugünkü Hürriyet'ten Emrah röportajı:

Ben şahsen arada kaldım, Hürriyet'in attığı başlığa mı gülsem(gazete "Kazıttım böyle mutluyum" yazıyordu), yoksa Emrah'ın R&B söylediğine mi?

16. cappi

cappi Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    başlığa gel "kestirdim böyle mutluyum"..:)
    valla emrahın yıllar içinde geçirdiği ve ne yazık ki halen devam etmekte olduğu metaformoz ne zaman biter bilinmez ancak asıl merak ettiğim emrahın hayran kitlesi..
    ne yani sıkı bi arabesk dinleyicisi bu kadar kolay bi şekilde rnb ye adapte olabilir mi?
    düşünsenize bir zamanların küçük emrahı yavaş yavaş P.I.M.P ' ye dönüşüyo resmen..

Kıl konusuna gelince, bence erkekte göğüs kılı olmamalı..Kızlar ise bu konuda seçici değil artı tecrübelerime dayanarak söylüyorum bazısı kıllı erkekleri daha seksi buluyor..

17. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul

Sana veya ergen kızların libidosuna göre kıllarımızı ayarlasak tüyü yolunmuş tavuk gibi gezerdik delikanlı !

Sana bir yaratılış gerçeğini öğreteyim; Cinsel organlar haricinde kadınla erkek arasındaki görünüşteki tek fark o istemediğin KIL'dır, yüzümdeki sakaldır, göğsümdeki kıldır, bacağımdaki kıldır. Bazı arakdaşların zannettikleri gibi erkeğin erkekliğini KAS BELLİ ETMEZ zira erkekler sadece kadınlardan daha kaslıdır ve kaslanmaya musaittir (+%30) inan bana senin 4 mislin kaslı kadınlar var dünyada. O zaman onlar senden daha erkek öyle mi???

Bir erkek olarak kas sergileyecek bir pro değilsem kafamı keser kılımı kesmezdim :D

Allah tüysüz arkadaşlara da, yaz-kış süveterli arakdaşlara da yardım etsin.

Bu arada kaslı vücuda kıl yakışmaz diyenleri anlamıyorum. Balon gibi vücuda tabi yakışmaz ama biçimli ve sert çizgilerle oluşmuş sıkı bir vücuda biraz kıl seksilik katar. Bu böyledir. 3-5 gerzek kadın sokakta bize aksini söyledi diye değişmez.

ibocu bunu beğendi.
  18. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    gaddarkemal, kelimeleri seçerken lütfen özen göster. Kılı beğenip beğenmemek kişisel bir tercihtir ve bu seçim insanı ''gerzek'' yapmaz. Ayrıca unutma ki başlık erkeklere yönelik olsa da bu forumda bayan arkadaşlarımız da var ve eskaza senin mesajını okuyup üstlerine alınabilirler. İşte bu sebeple polemik yaratacak ithamlardan uzak durmalıyız.

kara maca ve zigbog bunu beğendi.
  19. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Haklısın, sanırım zihinsel yorgunluk yüzünden düşüncesizlik ettim. Art niyetim olmadığına inandığınızı düşünüyorum. Uyarı için teşekkürler.

20. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    bu nasıl sakala veya saç kestirirsiniz gibi bir soru. Bu tamamen tercih melsesi ben tamamen kılsız tertemiz bir vucuttan yanayım. Ama tam tersine kıllarım celtvelle ölçülebilir uzunlukta çıkıyor. Yılmak yok tabiki kıllara ve yağlara savaş açtık bi kere kafa_:lol:hyper_

Sayfayı Paylaş