Engelli biri zayiflamasi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve hasan004 tarafından 22 Nisan 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. hasan004

hasan004 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaslar 20 yasindayim kas erimesi hastasiyim yuruyemiyorum kollarimi nerdeyse hic kullanamiyorum vucumda kas kitlesi cok az gobek cevremde yaglanma kilo almaya basladim ne yapmaliyim ortalama gunluk kac kolori diyet onerirsiniz aksama kadar oturan bi insan nekadar kolori yakabiliki kilo 84 boy 1.70

2. freeletics

freeletics Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Gecmis olsun dostum,
    Bu forumda insanlar genelde kendi tecrubelerini, cevreden duyduklarini veya internetten okuduklarini paylasirlar, simdi birileri cikip 1kg dumbel al yavas yavas basla vs diyebilir..

Senin referans alman gereken doktorun olmali, egzersis kismina gelince yine ayni sekilde , muhtemelen bir fizio terapistin vardir?

Beslenme konusunda herkesin surekli soylediklerini tekrarliyim .. kesin bilgi :)
    Kola, fanta, gazli sekerli icecekler, cukulata, pisküvet, trans yaglar vs tarzi seylere yer yok diyette.

Sent from my Nexus 9 using Tapatalk

PraNgA4 bunu beğendi.
  3. hasan004

hasan004 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Haftanın 3 Günü Fizik tedavi yapılıyor sadece bu konuda birilerinden yardım almak istedim bacaklarım felan gerçektende zayıf lakin gövde göbek olsun göbek yan tarafları felan baya kilo aldım aburcubur kola v.s yemiyorum . ödem var ciddi şekilde onuda atamadım

4. Hydraa

Hydraa Üye

Beğenileri:
    149
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Fizyoterapist
    Öncelikle geçmiş olsun. Zaten fizik tedavi gördüğünü söylüyorsun bu durumda kafana göre egzersiz planını yapmamalısın. Aldığın tedaviyi de olumsuz etkileyebilirsin. Doktorunla veya fizyoterapistin ile görüşüp bir yol çizebilirsin dostum. Şu durumda forumdan alacağın görüşler seni büyük ölçüde olumsuz etkiler. İstediğin vücudu yakalaman dileğiyle başarılar

5. hasan004

hasan004 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    diyet konusunda pek bişi önermiyorlar bnde ödem oldugunu söylüyorlar sadece

6. Hydraa

Hydraa Üye

Beğenileri:
    149
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Fizyoterapist
    Dediğim gibi bizim burdan sana fikir vermemiz çok doğru olmaz. Rahatsızlığın dolaysıyla tedavi sürecini olumsuz etkileyebilir. Mesela bir diyetisyenden yardım alabilirsin senin için daha faydalı olacaktır

Sayfayı Paylaş