Enerjimi istiyorsunuz ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve okidak tarafından 27 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. okidak

okidak Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaşlar bugün ilke defa denediğim ve hala etkisine inanamdığım bir karışımı sizlerle paylaşmak istiyorum ;

bugün omuz+bacak antrenmanım vardı.Normalde 3 set 4 hareket yapardım omuzu.Fakat ağırlığı kaldırdıkça yorulmadığımı ve çok çabuk toparlandığımı hissetikçe yüklendim.sonuçta 4 er set 5 hareket çıkardım ve hala omuzlarım yorulmamıştı.üstüne 4 ayrı bacak hareketi 5er set.Aradan 4 saat geçti hala antrenman yapabilirim.Çokda uzatmayım işte karışım ;

Yarım ölçek protein tozu+yarım ölçek creatin ( sabah yarım ölçek almıştım)+1 bütün muz+1 tatlı kaşığı bal+1 çiğ yumurta beyazı (sabah pişmiş 3 beyaz yemiştim)+1 bardak süt = blenderda karıştırıp 45 dk .kadar önce için.

Çok ciddi faydasını gördüğüm için paylaşıyorum umarım sizinde işinize yarar.

mericboss99 bunu beğendi.
  2. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    bunun içine bir çay kaşığı da antep fıstığı tozu attın mı uff tadından yenmez

3. the admiral

the admiral Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    nekadar blenderdan da geçse çiğ yumurta dan kaçmak gerek onun yerine yulaf ezmesini toz halindede atabiliriz yinede sağlam karışım

Sayfayı Paylaş