Enerjim çok düşük

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve watchyourmind tarafından 1 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. watchyourmind

watchyourmind Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Akşam işten eve 19:15 gibi geliyorum peşine yemeğimi yeyip 1 saatlik aranın ardından salona gidiyorum. enerjim o kadar düşük ki çabucak yoruluyorum. mesela önceleri koşu bandında ısınarak başlıyordum bunun benim enerjimi iyice tükettiğini bu seferde ağırlıkları yarım yamalak yaptığımı farkettim. tersi durumda ise sona koşuyu bırakıyorum onu 10 dakikaya bile tamamlayamıyorum.

uzun bi ara vermiştim şimdi tekrardan spora başlayacağım. öncelikle bu zayıf yönümü geliştirmeliyim. besin vs. tavsiyelerinize ihtiyacım var.

2. Onur BABACAN

Onur BABACAN Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    28
    Üst üste 2 gün idman yapmayın, hem mesai hem idman kolay değil yorulmak normal.

3. watchyourmind

watchyourmind Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    üst üste idman yapmıyorum. işin kötüsü 2-3 gün ara versem bile durum aynı. halısaha maçına gittik diyelim 40 yaşındaki adamların kondisyonu benden iyi. kesiliyorum vs. sigaram yok alkolüm yok. bana güç ve enerji verecek birtakım gıdalar veya takviyeler lazım.

4. Onur BABACAN

Onur BABACAN Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    28
    Akşam yemeğinden 1 saat sonra bir de günün yorgunluğu ile idman çok zor, o kadar geç saatte idman muhakkak gece uyku kalitesini de bozuyordur. İşten çıkmadan yulaf veya vakit olmuyorsa enerji bar gibi birşey yiyip direkt idmana gitmeyi deneyin bence.

5. KratosS

KratosS Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    Zayiflamaya calisiyorsaniz tavsiye etmemde bulktaysaniz karboidrat miktarini bi 100 gr artirmayi deneyebilirsin veya belkide yediginiz yemekler yetmiyordur malum hem is guc kosusturma spor biraz zor

Sayfayı Paylaş