Endomorf Yağ Yakımı - İstek

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Cengiz Ç. tarafından 27 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Cengiz Ç.

Cengiz Ç. Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar öncelikle merhaba, 2 senedir vücut geliştirme&fitness sporunun içindeyim ve tamamen düzensiz bir şekilde fakat dikkat ederek evde gelişimimi sağladım. Sadece 6 ay kadar spor salonunda sabit bir şekilde aksama olmadan spor yaptım hoca gözetiminde. Sizlerden istediğim belli bir kas kütlem olmasına rağmen hala yağ oranım fazla ve bunun için birşeyler yapmak istiyorum. 2 sene önce kilom 110 civarıydı ve azmim sonucu 3 ay öncesine kadar 84.9 a kadar indim fakat şuan kış dolayısıyla yine kilo aldım. Sizlere kendim hakkında bilgileri vermek istiyorum. Şuan ki kilom 91.2 , boyum 188 cm ve %22 yani kilolu sayılabilecek yağ oranım mevcut. Yoğunluklu olarak bel çevresi ve sırtımda,kalçamda yağlar kalmakta. Sizlerden isteğim yağ yakımı için bana yardımcı olmanız şimdiden herkese çok teşekkür ederim.

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. Ascomycetes

Ascomycetes Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    p90x uygulayabilirsin. Programa sadık kalırsan 3 ay sonra güzel bir yağ oranı seni bekliyor.

Sayfayı Paylaş