En makul Whey'i seçin

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve legolas246 tarafından 8 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

En Makul Wheyi Seçin

1. ALL STARS iso Tech 94

1,3%
  2. Biotech %100 Iso Whey 3 kg

1,1%
  3. BSN Syntha-6

6,0%
  4. Dymatize Elite Whey Protein

1,8%
  5. Gaspari Myofusion

6,9%
  6. Hardline Nutrition Bipro

4,7%
  7. VPX Zero Carb Whey Protein

0,3%
  8. Multipower D-FINE

0,6%
  9. Muscle Tech Nitro Tech Hardcore Pro Series

11,4%
  10. Nanox Protilox Whey Protein

0,8%
  11. Twinlab % 100 Whey Protein Fuel

2,7%
  12. Ultimate Nutrition Iso Sensation 93

2,3%
  13. Universal Nutrition Animal Max

0,8%
  14. Universal Nutrition Ultra Whey Pro

1,3%
  15. Weider CFM Whey Overload

3,2%
  16. Optimum 100% Whey Gold Standart

38,0%
  17. Ultimate Nutrition Prostar %100 Whey

3,5%
  18. Weider Premium Whey

6,9%
  19. BSN LDP - Dessert

0,3%
  20. Optimum Hydrowhey

6,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 65 üye.
  1. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Hard-line da bir o kadar ezik görülüyor. İçerik, servis başına protein oranı vs oldukça iyi. Tad olarak saleplisinin tiryakisi oldum diyebilirim.

Moto G (4) cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

legolas246 bunu beğendi.
  2. bulkyfighter

bulkyfighter Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    Ultimate Nutrition Prostar %100 Whey'i kullanırdım bir zamanlar hem değerleri hem fiyatı çok iyidi.

legolas246 bunu beğendi.
  3. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    @bulkyfighter
    Hardline ve Ultimate her zaman için favori ürünüm olmuştur. Ama bu hafta pazartesi Ankara Amerikan pasajına gittiğimde hiç ultimate göremedim. Galiba iyi reklamı yapılmıyor. 2012 de öğrenciydik haliyle para yoktu, hep ultimate iso sensation 93'ü denemek istiyordum, nasip olmamıştı. Şimdi olsa satın alırım ama şimdi de distribitör getirmiyor ne yazıkki.

Edit: Gerçi şimdi baktım 2.2 kg'mı 149 dolar. O da yurtdışı o Tr sınırlarına girince ne olur düşünemiyorum bile. Vazgeçtim şimdi de almam. O nasıl fiyat lan.

4. Mehmet1042

Mehmet1042 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Ayrı başlık açmadan burdan sormak istedim. Muscletech hardline optimum ultimate kullandım. Bana en iyi ultimate geldi belki beslenmem iyidi o sıralar ondan dolayıdır. Suplementlerden alım yapıyorum ve ultimate yazdan beri yok. Tekrardan alım yapıcam o kadar kullanmama rağmen hala karar veremiyorum. Optimum[4,5kg] hardline, scitech [4,5kg] ve nutrade whey. Nutrade wheyde yüksek oranda isole whey mevcut. Almanya ürünü deniliyor fakat yabamcı sitelerde amazonda cıkmıyor. Bu üründe sorun varmı sizce? Ve tercihiniz nedir ?

5. ex4a

ex4a Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    nutrade türk firmasıdır ve üretimi almanyada yapılıyor. Bir ara almanyada da satılacağından bahsediliyordu. Benim duyumlarım hep iyi yönde. Weight gainerinı kurban bayramı öncesi aldım, şu an bitecek şeker yok yulaf bol mktarda iyi bir ürün. Bcaa si da baya indirimli denk geldi aldım kullanacam. Bakalım

legolas246 bunu beğendi.
  6. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    Arkadaşlar şimdi size Tr'deki bazı ürünlerin fiyatları ile ilgili olarak bir kaç şey paylaşmak istiyorum. Tüm fiyatlar amazon.de fiyat

Muscletech Nitrotech 1.8 kg 45 euro : https://www.amazon.de/Muscletech-Ni...7556659&sr=8-1&keywords=muscletech+nitro+tech

Ultimate Nutrition Prostar 54 euro : https://www.amazon.de/Ultimate-Nutr...d=1517556641&sr=8-1&keywords=ultimate+prostar

Scitec Whey professional 49 euro: https://www.amazon.de/Scitec-Nutrition-Professional-Erdbeer-Weiße-Schokolade/dp/B004EPYIYQ/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1517556479&sr=8-1&keywords=scitec+whey+professional

Optimum Gold Whey 48,99 euro: https://www.amazon.de/Optimum-Nutri...91&sr=8-1&keywords=optimum+gold+standard+whey

Weider Premium Whey 49 euro : https://www.amazon.de/Weider-Premiu...3&sr=8-1&keywords=weider+premium+whey+protein

Şimdi burada şuna dikkat çekmek istiyorum. Gördüğünüz gibi tüm protein tozlarının yurtdışı fiyatı üç aşağı beş yukarı aynı. Aslına bakarsanız yukarıda yazdığım tozlardan Prostar, Scitec ve Optimum Gold'un fiyatı Tr'de de üç aşağı beş yukarı aynı.

Gel gelelim Weider Tr'de niye pahalı? Muhtemelen Distribitör kâr marjını çok yüksek tutuyor. Bu noktada çoğu insanda da Weider çok kalitelidir algısı uyanıyor haliyle. Çünkü hemen hemen her ürünü emsallerine göre pahalı. Ben burda bunu şunun için paylaştım: Weider Tr distribitörünün fiyat politikasının yanlış olduğunu göstermek. Tam olarak bu sebepten toz alacak olsam kesinlikle Weider tercih etmem bundan sonra.

Arkadaşlar Isopure zero carb yurtdışı fiyatı 70 euro : https://www.amazon.de/Isopure-Zero-...8&qid=1517557142&sr=8-1&keywords=isopure&th=1

Evet Isopure'un yurtdışı fiyatı Weider Premium'dan tam 20 euro daha fazla(94lira) olmasına rağmen Tr'de Weider Premium'dan 15 lira daha ucuz. Gerçekten komedi filmi gibi. Sakın bu fiyatları Weider Premium'a vermeyin. O paraya kaliteli Iso proteinler var, onları tercih edin.

Ben konuya @supplementler.com çağırıp, onların da bu konuda düşüncelerini almak istiyorum.

7. Salih Tufan

Salih Tufan Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    28
    HARDLINE ÖLÇEK buyuk oldugu ıcın degerlerı yuksek görnuyor fakat 30 gramlık olcek kullansa aynı zaten diger markalarla

8. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara

Bu tabloda zaten 100 gr üzerinden amino ve protein miktarları yazıyor. Ölçeğin büyük olmasının herhangi bir etkisi yok.

9. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    İçerik yorumlanırken servis başı miktardan ziyade yüzdesi dikkate alınmalı. Çoğu firma protein içeriği olarak %70-75 aralığında, salepli hardline içinse %85 civarı. Yani aynı miktar protein için hardline dan daha az tüketmen yetiyor. Buda düzgün makro hesabı yapıp sadece ihtiyaç karşılayanlar için önemli bir avantaj

legolas246 bunu beğendi.
  10. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara

Hocam yukarıda yazdım Hardline için de 80.22 protein oranı yüzde olarak.(Creatini de dahil etmiş olabilirler daha detaylı inceleyeceğim vakit bulunca.) %85'i siz nerde okudunuz ?

11. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Aromasına göre yüzdeleri değişebiliyor. Salep ve çilekte 44gr da 37.6, çikolatalı da 35.3 gözüküyor. Aroma için kullanılan katkılar yüzdeyi oldukça etkiliyor.

legolas246 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş