En hızlı şekilde yağ yakımı ve kilo verme nasıl yapabilirim?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve magnum1095 tarafından 17 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. magnum1095

magnum1095 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    İyi forumlar herkese
    ben düzensiz spor yapan biriyim 2 ay yapıp uzun bi süre yapmazdım örneğin.
    bu böyle çok tekrar etti kas olarak hala ciddi artısı duruyor kol omuz ve bacakta özellikle ancak uzun süredir tam anlamıyla başlamak istiyordum diyet ve supplementler harici genelde birçok şey için bilgim var.
    Belki hayatımı değiştirecek bir teklif geldi ancak 1 ay içinde minimum 5 kilo vermem gerekiyor oda minimum ne kadar artarsa o kadar iyi olacak şuan 1.72 83 kiloyum kiloyu 70 le re çekmem gerekiyor aynı zamanda kas kaybetmemem de tabii. 1.5 ayda 13 kilo verdim diyenleri gördüm forumda nasıl yapılabilir en etkili supplement hangisi olur
    ne kadar kardiyo ve diyet gerekirse yaparım
    yeterki 1 ayda 6-7 kilo verebilirim ve en önemlisi de bu kilo göbek (mide) kısmından yağ yapmalıyım..
    diyet kardiyo ağırlık antrenmanları ve supplement tavsiyelerinizi bekliyorum
    Teşekkürler

2. magnum1095

magnum1095 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    yardımcı olabilecek yok mu

3. unknown00

unknown00 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
  4. magnum1095

magnum1095 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    siz link atmadan önce bu yazıyı okudum ancak benim için bir tarih var ve olabildiğince hızlı olarak kilo vermeliyim yağ yakarak tabii
    bu yüzden takviye vs kullanmak istedim bu yazı yararlı oldu ancak tam olarak aradığım cevabı bulamadım

5. unknown00

unknown00 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Low carb/düşük karbonhidrat/ diyetini inceleyiniz . Supplement olarak l-carnitin - cla veya animal cuts işinize yarayacaktır . Ağırlık çalışmasının yanına sabahları koşu yapabilirsiniz .

6. magnum1095

magnum1095 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    en etkili si animal cuts mudur en hızlı amacıma ulaşabileceğim
    --- Mesaj birleştirildi, 18 Mayıs 2016 ---
    yada cla l carnitin ve cuts aynı anda kullansam çok mu zararlı olur

7. magnum1095

magnum1095 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13

bugün diyetisyende analiz yaptırdım birde beslenme tablosu aldım vücut ölçüler hakkında düşünceniz nedir

8. Brewmaster

Brewmaster Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    Son gunlerde kilo verme / yag yakma ihtiyaci olan herkesin hemen yag yakici supplement sevdasina kapildigini goruyorum. Kisa yoldan fit olmaya calisan tembel bunyeler icin olusturulmus pazarlama/reklam tuzaklarina hemen tav olunuyor ve para harcanıyor. Uygun bir diyet ve spor ile ulaşamayacağınız sonuç yok. İlk günden cla, carnitine, cuts, packs, mega ultra turbo super 7 vites 2500 motor kozmik yağ yakicilara saldirmayin, bu tuzaklara düşmeyin. Agirlik+hiit cardio iceren bir spor programı, dengeli ve saglikli beslenme, dogal supplementler (yeşil çay, sade kahve, balık yağı vs) biraz istek ve azim yeter artar bile.

Bozo-Baku bunu beğendi.
  9. magnum1095

magnum1095 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Daha önceden de spor geçmişim var direk supplementlere saldıran biri değilim daha öncede takviye kullanıyordum ama yağ yakıcı lar hakkında bilgim yok ve önümde kısa bir süre var süreyi ne kadar takviye edersem o kadar iyi zevk için hemen kilo vereyim kafasında değilim iş teklifi aldım ve bunu kesinlikle değerlendirmem gerek bunun içinde hızlı yağ kaybetmem gerek tembel olsaydım keşke de süre kısıtlamam olmasaydı daha iyi olurdu

10. Brewmaster

Brewmaster Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    @magnum 1095 diyetisyene gitmeniz çok yerinde olmuş. Yağ oranınız yüksek ama bu kötü değil tam aksine kolayca alabileceginiz uzun bir yol var demek. Spor ve diyet ile saglikli bicimde kas kaybetmeden %15 in altına inersiniz, sonrasında illa kullanmak usterseniz yine doktorunuza danisarak yag yakici supplement kullanirsiniz. Gayet saglikli bir yol izlemiş olursunuz.

11. magnum1095

magnum1095 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Kas oranı nasıl peki bana 30 kilo kas yazıyor mide tarafında yüksek değil mi bu?

12. basayev2323

basayev2323 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Hocam bu diyetisyenden nasıl yaptirdin bende gitmek istiyorum da hep.ucretli sizdmi ucretli yaptınız

Sayfayı Paylaş