En İyi NO-Creatine (Pre-Post Workout) Kombinasyonu?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve diez tarafından 24 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 78 üye.
  1. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar, rutin bir bb.com gezisi sırasında, daha önceden adını sıkça duyduğum bir ürün, dikkatimi iyice çekti, odakladı beni resmen kendine.

Bu ürün Controlled Labs firmasının White Flood ürünü.

Kullananların genelde ilk sıraya koyduğu, her kullanıcının istisnasız ilk 3' ünde gördüm bu ürünü.

Kullanmadım, tavsiye amaçlı da yazmıyorum; çünkü kullanmadığım bir ürünü tavsiye edemem. Fakat sizlerin de dikkatini çekmek istiyorum.

Amerika'dan sipariş veren birçok arkadaş var, biliyorum. Aklınızın bir köşesinde olsun.

Ürünü kombine şekilde kullananlar ayrıca yine Controlled Labs firmasının Green Magnitude ürününü tavsiye ediyorlar. 80 servislik bu creatin ürünü bana servis sayısıyla "yuh" dedirtti.

Aynı kombinelerden sıkılan arkadaşların dikkatini çekiyorum bu firmaya ve bu ürünlere. :)

İyi çalışmalar.

2. stormak

stormak Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    bsn ve gaspari kombinasyonu kullanmis olarak arkadaslar kesinlikle gaspari sp250 - size on ikilisini oneriyorum cok faydasini gordum kollarim 39 dan 45 gunde 41 cm firladi bask hic bir ürün takviyesi almadan simdi ise sp-250 size on ve mhp dark matter e basladim mhp dren le beraber istedigim sonuclara ulasacagima eminim saygilar

3. küçük kemik

küçük kemik Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    45 günde 2 cm..demekki creatin iyi su tutmuş..

ne dersiniz ?

4. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0
    Böyle bir yorum yapabilmek için kişinin önceden kullandığı supplementları, kas oranındaki değişimleri bilmek gerekir.

Ne dersiniz ?

5. wishdropper

wishdropper Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    bu ürünlerin oyuncak olmadığının farkındasın değilmi? 2 cm çok normal.bilgiğimiz 5 gr lık creatinlerle karıştırmayalım.bir nevi ilaç bu.size on un ve super pump un fda onayı bile olmadığı çok tehlikeli olduğu 18 yaşından küçüklerin ve yeni başlayan sporcuların kullanmaması gerektiği kutunun üstünde bile yazıyor.bence çok düzenli olmak lazım yemek düzeni antreman hiç sekmemeli 30 günde muhteşem güç artışı + definisyon ve size kazanılabilir.yanında protein tozu güzel bir mineral kombinasyonu da kullanılmalı.ayrıca milk tistle öneren arkadaşa katılıyorum milk tistle almak çok faydalı olabilir.

protein emilimini arttırıcı özellikleri var bu ürünlerim ve vucuda giren aminoasitleri son damlasına kadar kullanmayı sağlıyor ve protein sentezini tetikliyor.primabolan daki etkiye benzer bir etki veriyor.ve artık iğnelerin yerini tozlar alıyor.abd de avrupada insanlar bir taraflarını deldirmeye gerek duymuyor artık.bir çok ileri sporcuyla konuştum yarışmacıyla konuştum gaspari kesinlikle harika diyorlar.ve diğerlerinden çok üstün olduğunu söylüyor herkes.çok fazla araştırdım ve sipariş verdim.size on + superpump a başlıycam yakında ve spor düzenime çok güveniyorum.beslenmeye dikkat ediyorum.etkilerini yazacağım buraya.fakat tr de gaspariyi çok fahiş fiyatlara satıyorlar.internet üzerinden teker teker almak daha ucuza gelebilir yada tanıdığınız varsa yurt dışına gidip gelen o şekilde alın derim.
    burda ikisini 300 e satıyorlar ingilterede 170 e ikisini alabiliyorsunuz.abd de çok daha ucuz.

6. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0
    Çok iddaalı bir yazı olmuş.

Tozların steroidlerin yerini almasına daha yıllar var. Kaldi ki steroid etkisini yapan ürün zaten steroiddir.

Streoidi kime vurursan vur mutlaka etki alır.

Bu ürünleri kullanıp da etki almayan insanlar var.

Ayrıca bu ürünlerin üzerine çok zararlı olduğu için falan yazmıyorlar o +18 yazılarını.
    FDA onayı olmadığı için en azından başlarına gelebilecek olası tehlikelerden kaçmaya çalışıyorlar sadece. Çünkü FDA onayı olsa sorumlusu FDA olacak.

Şu an elimde Superpump250 kutusu var ve yeni başlayan sporcularla ilgili herhangi bir ibare de yok. Hiçbir firma böyle birşey yazmaz, müşteri kaybetmek istemez.

Yazını çok abartılı buldum, ürünleri kullananlar bu yazıyı okuyunca katılırlar mı bilmem ama hiç fikri olmayan biri steroid gibi birşey zanneder heralde.

Bu kadar abartmayın.

Şöyle diyebiliriz:

NO ürünleri supplementların steroidi sayılabilir.

Çünkü bu kadar kısa sürede böyle güç artışı sağlayan başka bir ürün yok.

Mantık olarak böyle bir ürünü plato döneminde olanların kullanması lazım.

Yanlız ben çevreme baktığımda vücudun ihtiyacına göre supplement seçen neredeyse görmedim diyebilirim.

Klasik kombineler, whey-creatin-glutamin; şimdi yeni moda NO-Creatin/Carbo ürünleri; sorgusuz sualsiz, kombinelere mutlaka eklenen multivitamin ve yağlar...

Neyse konudan fazla sapmayayım.

Madem bu kadar yazdım, son zamanlarda gözüme çarpan, çoğu kullanandan pekiyi alan bir NO ürününden bahsedeyim.
    Biliyorum NO-Creatin kombine yazmak lazım; ama malesef aynı markanın creatin ürünüyle ilgili pek birşey duymadım.

Sözün özü, bu ürün MRI Black Powder arkadaşlar.

Kullananlar White Flood ve Superpump250'ye alternatif olarak öneriyorlar.

Yeni ürün arayışı içinde olanların kulaklarına küpe olsun :)

İyi sporlar.

Ahura-Mazda ve Miracle bunu beğendi.
  7. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    ikisi bir aradamıymış bu üründe sleepy..

8. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0
    Diez, her NO ürünü gibi içinde bir miktar creatin var ama yeteceğini sanmıyorum ben.

MRI firmasının creatin ürünü Anabolic Switch.

Aslında o da sağlam görünüyor.

İçinde 7 çeşit creatin var, toplam 6 gram.

Bunun yanında 4 gr EAA var. Beta Alanine vs... de ihtiva ediyor.

27 gram da şeker içeriyor. Maltodextrin sanırım.

Aslında onla ilgili de güzel şeyler yazılmış. Kötü bir yorum görmedim; ama pek fazla kullanıcısı olmadığından kesin bir hükme ulaşmak zor.

Ahura-Mazda, küçük kemik ve diez bunu beğendi.
  9. tatt

tatt Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Bu NO ürünleri neden maltodextrin içeriyor? Ben istemiyorum gereksiz maltodextrin hem de antrenmandan önce. Post-workout olsa hadi neyse. Gerekçesini bilen var mı

10. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    muhtemelen hücre içine glikoz alımı sırasında creatin ve diğer aminoları hücre içine almayı hızlandırmak amaç..

maltodekstrin aslında kompleks bir karb türü ama molekül yapısı daha kısa ve bu yönüyle ve emilim yönü ile dextrose'a benziyor..
    fakat dextrose (glikoz) kadar kan şekeri ve yağ olarak depolanma üzerinde çok hızlı etkisi yok..

yani benim mantığıma göre pre-work out olur zira emilimde dextose kadar hızlı yani hücre içine glikoz yanında diğer besinleri de alabilir..fakat bunun yanında insülin ve dolayısı ile yağlanma üzerine olumsuz etkisi glikoz kadar yüksek değil antremandan önce..

bu metin aslında güzel özetliyor..

http://www.bodybuilding.com/fun/post_workout_carbs.htm

bu ürünün açıklamasıda benzer ifadeleri kullanıyor..
    http://www.bodybuilding.com/store/now/carbo.html

Son düzenleme: 30 Mayıs 2009
    tatt bunu beğendi.
  11. Malebolgia

Malebolgia Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Bütün bu ürünlerin katıldığı bir anket yapılsa faydalı olur inancındayım.

Ahura-Mazda ve zigbog bunu beğendi.
  12. Dogu

Dogu Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    ekonomik açıdan bakmıyorsan ve amaç maksimum fayda ise nanox9 ve nitrotech veya nanox9 ve nanovapor en iyi kombine olcaktır ama yalnızca söledğin tarzdaki kombineler için geçerli en iyi olma konusu :)

13. Ahura-Mazda

Ahura-Mazda Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ramazan
    Yer:
    Ankara
    pre-post olarak düşünürsek nanox9 ve nanovapor her ikiside pre değilmi bence garip bir kombine. ben vapor+halo yapmayı planlıyordum bi tecrübeli arkadaşım bana halo+nanox9 yap dedi çok daha iyi olur dedi. başka bi arkadaşım onları geç sp250 size on dedi. kararsız kaldım bu 3 kombine arasında valla :(
    ama protein tozum kesin nitrotech hardcore.

14. Dogu

Dogu Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    hayır hayır kesinlikle değil kendileriyle konuştum nanovapor antreman sonrası içinde oldukça iyi bir ürün ürünü yapmadaki amaçlarımızdan biride antreman günlerini en iyi şekilde dinç ve enerjik geçirtmek dediler en iyi sonuç için antreman öncesi halo ve nanox9 kullanmalısınız şeklinde bir mail geldi ama sende benim gibi sıkı bir muscletech'cisin o zaman benim tavsiyem antreman sabahı halo antreman öncesi halo ve nanox9 anreman sonrası vapor ve nitrotech gece yatarken nitrotech yapılabilecek en iyi supplement kürlerinden biridir bu istersen bir amino veya bir glutamine ürünü daha ekliyebilir ve supplement ile elde edilebilecek maksimum kütle ve yapılanmaya dogru ilerleyebilirsin hayırlı sporlar ve başarılar dilerim kendine iyi bak

Ahura-Mazda bunu beğendi.
  15. Ahura-Mazda

Ahura-Mazda Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ramazan
    Yer:
    Ankara
    ya başlangıç için bence halo+vapor yeterli 3. olarak nanox9 fazla olur gibime geliyo. ben vapor halo nitro yapacam yeter allaha sükür. ikince nitro sp250 sizeon ile devam edecem :D

16. HellRell

HellRell Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar benim görüşüm en iyi kombinasyon Gaspari Superpump 2500-SizeOn biraz pahalı bir ürün ama çok kaliteli.

17. precorefx

precorefx Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Shotgun ve Synthesize'ı tek geçerim! Superpump250 'yi denedim ancak shotgun kadar etkili gelmedi bana. 2 ölçek kullanmama rağmen.

White Flood da fena değil, beta alanine etkisi çok güçlü.

18. stormak

stormak Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaslar gectigimiz sene içerisinde once bsn sonra muscletech ve gaspari kombinesi yapmıs biri olarak en iyi sonucları gaspariyle yasadım özellikle sp250+plasmajet+size on suan ise usb labs jek3d + plasma jet +mhp dark matter kombinasyonu kullanmayı planlıyorum.

19. doggetman

doggetman Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    dark matter netür bi ürün bilgülendirisen beni sevinirim

20. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    Size on + superpump nasıl sonuç verdi yazabilir misin?

Sayfayı Paylaş