En İyi NO-Creatine (Pre-Post Workout) Kombinasyonu?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve diez tarafından 24 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 78 üye.
  1. metalstorm

metalstorm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    IT proje lideri
    Yer:
    mecidiyeköy
    n.o xplode ve cellmass kombinesini 1'er kutu olmak üzere kullandım, çok ciddi gelişimler gösterdi, kilolar %50 arttı (ortalama) şimdi nano vapor + halo +nitrotech kullanmaya başlayacağım, çoğu kişinin deneyimine göre 2. kutularda etki azalmaya başlıyor, ürünü değiştirip devam etmek daha mantıklı gibi.

2. Battemberg

Battemberg Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    No-xplode ilk kullanimlarda çok ciddi yardimci oluyor. Ben 1 ölçek kullandiğim zaman ilk başlarda cidden yardimci oldu fakat şimdi zaman geçti ve 2 ölçek kullaniyorum ama etkisi nerdeyse yok gibi. Umarim aldiğim Animal Pump da böyle fos cıkmaz. Zaten Nano Vapor da bulmak kolay değil. Pre-Workout ürünleri konusunda ümidimi kaybetmeye başladim.

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    başlık 2li kombinasyonlar içindir..sadece no içerikli ürünler için değil..buna dikkat edelim..

themertyildiz bunu beğendi.
  4. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0
    Arkada;lar mesajlarin üstünden 1,5 ay geçmiş. Nedir sonuçlar?

İlk kutulardan sonra ürün değiştirmek faydalı oluyor mu?

Tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim:)

5. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    superpump250 ve sizeon kombinasyonu yapayım dedim..
    malesef superpump250'nin bende süper ishal yapıcı olduğunu 2 antreman sonra öğrendim.ilkinde sp250yi suçlamadım zira..

güç alayım derken kaybettim ishalden dolayı..
    sizeon yanına başka bir no ürünü almak istersem sanırım busefer tablet olacak..nanox9 olabilir buda..
    ama kabul etmeliyimki sp250 gerçekten vücudu hararetlendiren bir ürün..insan yerinde duramıyor bunalıyor resmen..

6. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0
    Diez tablet bir ürün diyince forumdaki "Toni" arkadaşımızın bana önermiş olduğu "Twinlab Nitric Fuel" geldi aklıma.

Amerika' da ürünün çok tutulduğunu söyledi bana. Süper bir pump etkisi var demişti ve her porsiyonda 3200 mg beta-alanine bulunduruyormuş.

Tavsiyeden dolayı bir teşekkür gelecekse Toni' nin herhangi bir mesajına teşekkür veriniz arkadaşlar. Kendisi zaten belli bir zaman sonra Türkiye' de fazla duyulmamış; fakat Amerika' da çokça ilgi görmüş ve sonuç alınmış supplementlarla ilgili bir yazı yazacak.

Tablet NO olayı gündeme gelince yazmak istedim sadece.

İyi çalışmalar herkese:)

diez bunu beğendi.
  7. akekilli

akekilli Üye

Beğenileri:
    167
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Istanbul
    BSN NOExplode, Cellmass ve AxisHT kullandim. Etkisi cok iyi oldu. 2. Kutudan sonra NOExplode ve Axis-HT yi kestim sadece Cellmass kaldi. Su anda NO Shotgun, Kre-Alkalyn ve Cellmass stack olarak kullaniyorum. Super setlerde Pump etkisi guzel.

8. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    vpx no-shotgun kullandım fakat pump etkisi bende noxplode'un yarısı kadar yoktu..tadıda berbattı fakat yeni ürettikleri aromalı artık sanırım..

9. akekilli

akekilli Üye

Beğenileri:
    167
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Istanbul
    NO explode 2. kutudan sonra kullanmadım çünkü kilolar da ve antreman performansında 2. kutunun yarısından sonra herhangi bir artış göremedim. No explode ayrıca bende şişkinlik yarattı. 45 dk önce aç karnına bol su ile almama rağmen antreman sırasında miğdemden ağzıma geliyordu. Shotgun ın tadı Explode a gore gerçekten kötü ama değiştirme ihtiyacı gördüm. Şu anda pump etkisi gerçekten iyi ama geçici olup olmadığını zamanla görecem. Bi de aşırı terletiyor.

10. HeiKo

HeiKo Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Bence Vapor+HaLo ikiLisi güzeL bir kombinasyon ve en ağır kombinasyon kendim çok önceden denemiştim+ birde nanox9... çok güzel sonuclar aldım..halo biraz ağır supplement içtikten sonra etkisini hissediyordum 3 scoop içiyordm...şimdi no-xplode kullanıyorum etkisi vapor kadar olmasada vaporu aratmıyor....no-xplode ve likit aminoyla yola devam ediyorum...:) .muscle asylum project i arkadaşım kombine etti etkisi noxplode ve cellmass kadar...vapor ve halo bence tartışmasız lider...

11. therion

therion Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    kişiye göre değişir. benım hayatımda yaptıgım en berbat kombıne halo+vapor kombınesıydı. bağırsak sıstemımı bozdu, gucte ve hacımde cıddı kayıplar yasamıştım o dönem.

12. HeiKo

HeiKo Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Tabiki kisiden kisiye göre değişiyor kimi kişinin bünyesi kaldırmıyor herhalde sanada böyle bir durum oldu ,kimisinde'de haLo yüzde sivilce yapıyor...

13. akekilli

akekilli Üye

Beğenileri:
    167
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Istanbul
    1 Ay sonra yeni kurume su stack ile baslamayi dusunuyorum. 6 haftalik bir kur olacak.

SuperPump250, 800 Grams
    SizeOn, 430 Grams
    Novedex XT
    Higher Power Creatine Ethyl Ester, 500 Grams
    Hemogen-B52

14. küçük kemik

küçük kemik Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    sayın akekilli, küre başladnız mı ? superpump ve sizeon etkileri nasıl ? nasıl kullanıyorsunuz ?

teşekkürler

KK

15. akekilli

akekilli Üye

Beğenileri:
    167
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Istanbul
    Sadece Superpump ve Sizeon a basladim. Gelişimi ölçü olarak tespit etmedim ama performans ve ağırlıklarda artış oldu. Stack e basladigimda once baş ağrısı ve ishal oldu ama daha sonra geçti.

16. küçük kemik

küçük kemik Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    ürünleri kutu üzerlerinde yazdığı gibi kullanıyorsunuz değil mi ?

17. ilkaysipahi

ilkaysipahi Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    BSN No-xplode - BSN Cellmass kombinasyonunu geçen ay kullandım ve cidden başarılıydı.
    Yaklaşık 2 haftadır da Gaspari Nutrition Superpump250 - Gaspari Nutrition SizeOn kullanıyorum ikisi arasında uçurum var diyemem ama kesinlikle Gaspari daha başarılı. Bunun yanı sıra Muscle Asylum Project ürünlerini kullanmayı düşünen arkadaşlara önerilerim olabilir gerçekten işe yarayan ve başarılı ürünler yanlız dozajı çok yüksek oldugu için karacigeri ve böbrekleri diger ürünlere nazaran daha fazla yorabilir buda size sivilce ve yogun tuvelete çıkma şeklinde geri dönecektir. Bu yüzden önerim Muscle Asylum Project ürünleri kullanırken Milk Thistle (Karaciger Antioksidanı) da kullanmanız.

Ahura-Mazda ve wishdropper bunu beğendi.
  18. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0

SP250 kullananlar genelde isal sorunu yaşıyor. Böyle bir sorunla karşılaştın mı acaba?

19. ilkaysipahi

ilkaysipahi Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Bende olmadı ama bu bünyeden bünyeye degişen birşey oldugu için genelleme yapamam.

20. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0
    Ben bu ishal olayının içindeki fazla magnezyumdan kaynaklandığını öğrendim.

Sonradan bu düşürülmüş.

Senin kullandığın üründe ne kadardı acaba İlkay?

Sayfayı Paylaş