En İyi Amino

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve bestmodel tarafından 21 Mayıs 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 19 üye.
  1. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Popüler derken, benim demek istedigim Protein tozlarina oran.

Yani TR gibi Amino´lar "Bir Numara" gözüyle bakilmiyor/satilmiyor.

2. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar, ben cok amino asit kullandım, size sunu söyleyeyim, elbette yararı var, inkar edilemez.
    Ancak bizim önceliğimiz, yeterli ve hatta bol bol protein almak.
    Ben iri bir adamım, hedefim en az 95 kiloda define olmak, uzun vadede, bunun icin deli protein ve ağır idman lazım.
    Simdi amino bana bunu ne kadar verebilir?
    bunun yerine, alırım 3.5 kilo protein, bunu bol bol kullanırım, gereksiz yağlı yemekler yemem, ve cok daha iyi sonuc alirim.
    Eskiden bunu yapmiyordum, cunku eskiden yoktu 3.5 kilo protein tozu, amino ile protein tozu arasinda cok büyük fiyat farkı yoktu.
    Simdi ise, güzelim "whey" proteini var, sindirimi hızlı, besin değeri yüksek, fiyatı aminolara göre cok cok daha uygun.
    Bence protein denklemini olusturmak icin, protein tozu, amino asitten cok cok önce gelir.
    Hele, amino mu, protein tozumu diye bir ikileme, asla düşmeyin bence, kesinlikle protein tozu.
    Paranız var ise, Protein- Creatine- Glutamine- Nox ve en son amino asit.
    Benim sıralamamda aminoya yer yok, deneyimlerimle söylüyorum bunu, ve dediğim gibi, zaman değişiyor, eskiden protein tozu almak aminoya göre fiyat acisindan cazip değildi, simdi piyasaya bakın, hesabınızı iyi yapın derim ben...

Salash bunu beğendi.
  3. loveless50

loveless50 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    flexor hocam bu dediğiniz amino acid gnc gibi suplement saan bir yerde mevcud mu yoksa sadece internet üzerinden mi sipariş veriliyor

4. aminoasit

aminoasit Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    BODY BUİLDİNG
    ben gnc e gittim sadece kendi ürünlerini satıyolar

5. hardark

hardark Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    selam

cerrafourda bile mevcut büyük marketlerde bile satılıyor

üniversal 3001 aminoyu tek gecerim

6. elrunks

elrunks Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    Re: selam

..büyük eczanelerden de bulabilirsin tabe fiyat farkını koyuyorlar o ayrı... bunun için ne kadar ilk elden bulursan o kadar az para ödersin :D

7. sseagal

sseagal Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    degerli arkadaslar;
    ban gögüs ve kol bolumunde irileşmek istiyorum bana en iyi hangi protein tozunu,tabletini,sıvısını önerirsiniz......

8. bukatto

bukatto Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    ben hardline amino 2000 i kullanıyorum. gayet memnunum. kullandığım içinde rahatlıkla öneriyorum ;)

9. Soldiers

Soldiers Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    amino 2000 i 2006 ilkbaharının sonlarına doğru kullandım ve gerçekten büyük etkileri var ama şunu belirtmeliyim; defaten söylenmesine rağmen tekrarlamak istiyorum bu tabletler kendi başına amaçlarınıza hizmet etmez ben işe yaradı diyorum ama ister inanın ister inanmayın bir kerede tavaya 10 tane yumurtayı kırıyor üzerine süt kaşar beyaz peynir eritme peynir ne bulduysam karıştırıyor o şekilde besleniyordum. günlük bademlerimi yiyor sütümü içiyordum ve bulunduğum birlikte etsiz yemek çıkmaz (nisbet yapmış olmayalım ama...) sonuç olarak.... sağlam besleniyorsanız normal yollu bir protein tozunun yanına kombine edilirse amino 2000i öneririm...
    saygılar...

10. bukatto

bukatto Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    kombine kullanımla etkili olduğunu belirtmedim herkes bilir diye. soldiers, güzel anlaşmışsın.

11. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    sen parayı sorun etmıyorsan en babaları weıder mega fortedır.içeriği diğer turevlerınden oldukça farklı.amıno bence budur.

12. weider_2200

weider_2200 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İST
    weider 2200

13. bukatto

bukatto Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    flexor hocam amino 9000 i gün içinde nasıl ve kaç tane kullanıyorsun acaba?

14. ozgur6677

ozgur6677 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    lajolla ya

Likit amino asit diye kullandıgın sey sıgır jelatinidir. ucuz mebahalarda kesilen hayvanlardan elde edilir. protein kalitesi dusuktur. BSE dahil bircok hastalık riski vardır.

Kullanacagınız Protein kaynaklarının whey, yumurta, et, tavuk, hindi gibi yuksek kalitede olmasına dikkat edin.
    Sugur Jelatini, soya, pirinc proteini gibi kalitesiz protein kaynaklarının kullanımından kacının.

Karasana katılıyorum dogru soyluyor. Fakat NoX tarzı urunleri tavsiye etmiyorum.

AMINO ASITLER yada AMINO ASIT DIYE SATILAN URUNLER GENELDE 2000MG GIBI DOZ BELIRLERLER VE 2000 GR IN 2000 IDE PROTEIN OLARAK GOSTERIRLER. BU COK BUYUK BIR YALANDIR. SOYLEKI;

DIYELIM HAMMADDE WHEY PROTEIN (%80 KULLANMAZLAR AMA BIZ GENEDE COK KALITELI OLDUGUNU VARSAYIP %80 DIYELIM) %80 LIK WHEY PROTEIN;
    -80 GR PROTEIN
    -MIN. 6 GR YAG
    -MIN 6 GR LAKTOZ ICERIR
    BU BILE 2000MG DA HICBIR TUTTURUCU MADDE KULLANMADAN 1600MG A DENK GELIR.

2000 LIK BILDIGINIZ AMINO ASITLER BUYUK COGUNLUKLA 1600MG DAN FAZLA PROTEIN ICERMEZ. AYNI ORANI 3000, 5000 40000 VS VS ICIN CARPIN HESAPLAYIN
    -WHEY PROTEINE GORE DAHA FAZLA YAG VE LAKTOZ ICERLER
    -VUCUT TARAFINDAN DAHA GEC KULLANILIRLAR,
    -DAHA PAHALIDIRLAR
    -PROTEIN KAYNAGINI YAZMAYAN URUNLER, KOLAJEN (SIGIR JELATINI) KULLANAN MARKALARI YAZMIYORUM BILE

15. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    ozgur 6677 başka bir başlık altındada buna benzer şeyler yazmışsın ben şahsen likit amino kullanıyorum ve etkisindende gayet memnun kalıyorum.Bu verdiğin bilgileri hangi kaynaktan okuduğunu açıklayabilirmisin bizde öğrenelim?

16. B3RkOvi

B3RkOvi Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Ben universal 1900 kullaniyorum gayet memnunum hem universal kalitesi var hemde haplari kucuk rahat yutuyorum suan sorun yok gayet guzel.

Salash bunu beğendi.
  17. okaysarac

okaysarac Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Grafik Tasarimci
    Yer:
    Istanbul
    Su an yurtdisindayim ve weider 9000 amino kullaniyorum. Oldukca etkili. Optimum whey ile combine edince inanilmaz oluyor. Tabii kendisi 14 Dolar ve icinde 100 tablet >

Amino acids are often referred to as a major constituent of protein. Amino 9000 provides you with all the essential and non-essential amino acids, without adding a lot of fat to your diet.
    Each serving contains 9000 mg of high-quality potassium caseinate providing essential and non-essential amino acids in easily to digest capsules.

Product Details

Directions: As a food supplement, take 4 capsules with breakfast, 4 capsules with the pre-workout meal and 4 capsules with the post-workout meal as a good source of protein. Take with 250 mL of water or fruit juice.

Ingredients: Dried Egg White (Dried Albumen), Magnesium Stearate, Gelatin, Glycerin.

Mevcut..Oneririrm..

18. arnold_junior_

arnold_junior_ Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bilemiyorum uygunmu ama ,amino asitler içinde boy uzaması na kısaca kemik gelişimine kaykısı en yüksek hangisidir? ve amino acidlerin içindeki temel geliştirici madde hangisidir?
    teşekkürler sorum yanlışsa silinebilir.

19. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Sunwood,
    Lütfen sorularini ilgili basliklarda sor.

20. NİKE

NİKE Üye

Beğenileri:
    1.586
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    MÜHENDİS
    optımum nutrıtıon soft gel amıno 2000 mg kullanıyorum.bana gore ıyı etkısını goruyorum.8 tanesı bırden bır yutusta yag gıbı kayıyor.içimıde kolay

Sayfayı Paylaş