Elveda Bodyforumtr...

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Danny Boy tarafından 27 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 45 üye.
  1. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    arkadaşlar lafı fazla uzatıp tartışma çıkarmak niyetinde değilim bugünden itibaren sadece kendi günlüğümde hergün bir kez sadece o gün neler yaptığımı yazıcam sorularınızı yada benimle ilgili olmayan mesajları asla cevaplamıcam sadece bir blog gibi o gün neler yaptığımı yazıp çıkıcam arada fotoda paylaşmaya devam edicem :)

aslında onuda yapmıcaktım ama bir kaç arkadaşım bunu borçlusun en azından günlüğün aktif olsun dediği için devam edicem ...

özel mesaj kutumu da kapatıyorum

forumun başka bir yerinde bir daha paylaşım yapmayı düşünmüyorum

burda birçok değerli arkadaş tanıdım dostluklarım oldu birçok

herkesten benim bilgimden faydalanmaya çalışan saygısını hiç bozmamış herkesten özür diliyorum :)

forumu özlicem kesinlikle ama kusura bakmayın ben burda daha fazla paylaşım yapamam . bunu en azından kendime aldığım eğitime sahip olduğuma inandığım bilgi düzeyine yakıştıramıyorum ...

burda birçok şey öğrendim elimden geldiğince çoğu kez sert de olsa üslubum bilgi vermeye çalıştım

beni sevmeyen kişiler eğer bu başlığa mesaj atmassa daha mutlu ve düzgün bir ayrılık olmuş olur benim için . en azından elveda diyin ve tartıştığınız adamı burdan yollayın . habersizde gidebilirdim ama ben birçok şey aldığım bu forumu eski üyeler gibi habersiz terketmek istemedim

inanıyorum ki benden daha bilgili meraklı birçok üye gelicektir
    :) ve şu an ki bu güzel üyeler çoğalıcaktır :)

modlardan ricam başlığı kitlemezler ise sevinirim en azından bana elveda diyen üyeleri görmüş olurum :)

herkese herşey için teşekkürler...

günlüğümde günde sadece bir kez ve sadece benim mesajlarım ilede olsa görüşmek üzere :)

elveda bodyforumtr :)

The Genetic Freak, imladris, SAVAŞ74 ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  2. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Kıymetini bilemediler Danny. Kararına gerçekten saygı duyuyorum, iyi niyetini suistimal eden bir çok üye mevcut.
    İnşallah çok uzun sürmez tekrar dönersin aramıza :( Herşey için teşekkürler.

onbir, demircan256, Azi ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  3. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    Danny Boy bence elveda deme foruma sen gerçekten lazımsın bu forumda gerek vücut geliştirme konusundaki bilgin çok yüksek senden en azından benim öğreneceklerim var her mesajını takip ediyordum konu dışındada gayet mantıklı yorum yazan insansın yapma etme elbette çok bilgili kültürlü insanlar forumda var ama yinede senin gitmeni açıkcası istemem neden 3-5 ortalığı karıştırmaya gelmiş üyeler değildir sanırım eğer öyle ise zaten onlar banlanıyor çoğunlukla yorumlarını okumak keyifli ama illada gideceğim diyorsan tabiki banada saygı duymak gerekir

demircan256, Azi, wallcroft9'69 ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  4. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    Danny tüm cevapların açıklamaların için çok teşekkür ederim.. bilgili insan bildiği konuda cahil insan her konuda konuşurmuş.. keşke bu tarz insanları takmasaydın kararına saygım var ama giden sen olmamalıydın..

demircan256, Azi, wallcroft9'69 ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  5. as55

as55 Üye

Beğenileri:
    240
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Samsun
    danny iki üç kendini bilmez yüzünden böyle ani kararlar verme bence. sonuçta forumda az çok zaman geçiren herkes senin vg konusunda ne kadar deneyimli ve bilgili olduğunu bilir. zaten forumun suyunu çıkarmaya çalışanlar var prim verme böyle şeylere.
    eğer gidersen forumdan bir yıldız daha kalmış olacak. bilgi ve deneyimlerinden yararlanmak isteyen bizleri de düşün. tabiki senin kararın sonuçta bize saygı duymak düşer sadece.

6. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    Şu an çıkmam gerekiyor.. Zaten p.m.den ulaşamadığım için burdan yazıyorum danny kararını bir daha gözden geçir forum trollerine paça bırakacak insan değilsin..

7. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
    Bazı kendini bilmezler yüzünden senin gibi birini kaybetmek çok kötü forum adına.Bilgisine en çok güvendiğim bi kaç kişiden birisin.Keşke gitmeseydin ama sen kararını vermişsin.Sert girip,laf sokmalarınıda özlicem:).Elveda :(

8. themertyildiz

themertyildiz Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    103
    Bu olmadı ama işte Danny duh . Hakikaten deneyim ve tecrübelerinle (her konuda :D) yol gösteriyordun. Bence elveda falan deme,3-5 kişi için.Senin gibi v.g. konusunda bilgili bir üye kaybetmek bftr açısından üzücü Forumda hakikaten her sorulara (sert de olsa) yanıt veriyordun. (p.m. ler de dahil,bu arada tekrar sağol p.m.ler için)

Ben senin bu elveda demeni onaylamıyorum o yüzden de elvedana karşılık veremeyeceğim,ama malesef de saygı duymak zorundayım sonuçta senin kararın.

demircan256, Azi, wallcroft9'69 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  9. CarpeNoctum

CarpeNoctum Üye

Beğenileri:
    1.298
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Zimbabwe
    Derin devlet burayada el attı aynı aziz gibi Danny ıcınde dümeye bastılar :)

Sezer bence hic gerenk yoktu boyle bı duruma ama senın kararın tabi saygı sevgı duyuyorum , o nitrotech i hiç içmicektın ne güzel vej. gidiodun bak neler yaptı ? :)

Ama sonuçta irtibat kopmıcak zaten artık gunlugunde sataşırız sana :)

demircan256, Azi, wallcroft9'69 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  10. gakkos

gakkos Üye

Beğenileri:
    637
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    tekstil
    Yer:
    istanbul
    Danny Boy
    Forumdaki üylerin kaybı sensiz büyük olur bu bir gerçek.... sen ben dahil birçok arkadaşa bilgilerini hiç saklamadan en doğru şekilde öğreten ve her konuda yardımcı olana bir üye olduğunu herkes biliyor. inşallah kararını değiştirirsin. saygılar.

demircan256, themertyildiz, Azi ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  11. wallcroft9'69

wallcroft9'69 Üye

Beğenileri:
    214
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Death Valley
    abi senin gitmen forum adına gerçekten büyük bir kayıp olur laf olsun diye söylemiyorum gerçekten öyle.. daha öğreneceğimiz çok şey var senden :) kararına tabi ki saygı duyuyorum ama başlığı gördüm sonra konuyu açan isme bakınca işte bu olmadı abi dedim,

boşver diğerlerini abi yau birkaç kendini bilmez yüzünden foruma elveda demek ne demek ! sana daha çoook ihtiyaç var bu forumda bırak onlar elveda desin, zaten çoğu yazlıkçı 1 ay'a kalmaz hepsi s.. olup gider, sen kal abi kal kal :)

demircan256, themertyildiz, Azi ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  12. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    Danny boy , foruma serseriliğine üye olmuş, işi gücü laf atmak olan üyelere kızmakta haklısın.

Fakat bu cezayı, o malum arkadaşları yasaklamayan yönetime değil; foruma adabıyla bir şeyler öğrenmeye gelip soru soranlara veriyorsun.

Forum adına büyük kayıp...

13. Hymenalos

Hymenalos Yeni Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    0
    elveda sezer :( face'de görüşürüz en azından :)

demircan256, Danny Boy ve Azi bunu beğendi.
  14. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    selamlar Danny

duygusal birşey söylemek istemiyorum ama daha 2-3 hafta önce açtığım başlık altında birbirimize söz vermiştik, biz bu forumda çok şey öğrendik ve çok şey öğrendiğimiz bu forumu 2-3 tane çapulcuya bırakacak değiliz diye söz vermiştik Danny,delikanlı adam sözünü tutar,sen de tutacaksın...
    emin ol bu sitede benim de başıma milyon tane saçma olay geldi, özelden ana bacı söveni mi ararsın ,kavgaya çağıranı mı ararsın (tabi bu kavgaya çağıranlar hiçbir zaman gelmiyor o da ayrı), protein tozu içiyorsun öleceksin diyeni mi ararsın, supplement kullanma karaciğer kanseri olursun diyeni mi ararsın, bunun gibi daha birsürüsü ve eminim birçok üye bu sorunlarla karşılaşıyor kimileri yılıp,bıkıp forumu bırakıyor, kimileri halen daha bizimle...
    sen de bizimle kalacaksın...
    forumun şu anda had safhada başıboş bir görüntüsü var, fakat inanıyorum ki bu geçici bir durum, çok iyi hatırlarsınız ki Flexor döneminde birçok mod aktifti sitede tabi ki adminler de, bu dönemlerde sitede saçmalama imkanı bulamazdı bu kendini bilmez üyeler, yine öyle zamanlar geri gelecektir, emin ol yönetim bu tarz saçmalıklara sessiz kalmayacak bir plan düşünme aşamasında olduklarını zannediyorum, yakında bitecek bu saçmalıklar,seviyesizlikler, herkez de rahat edecek...

seni tanımam etmem, fakat karşılıksız bilgilerini paylaşan birisi olduğuna göre iyi bir insan olduğunu anlamak zor değil...

bu forumu bırakarak bizi cezalandırma,bu saçmalığı yapma lütfen...

bu yazdığın yazıyı suistimal eden densizler çıkabilir bunlara da aldırış etmemen lazım, nasılsa çok yakında hepsi temizlenecek seni temin ederim...

15. harani

harani Yeni Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    dany ve müritleri buraya toplanmış ya ne safsınız adamın bi yere gideceyi yok sizin burdan mesajlara bakıp evde kendini tatmin ediyo adam :D bak ben böle adamım gidecem dedimmi peşimden 50 kişi ağlar deyip kasım kasım kasılıyo şimdi koltukta :D herşeyine iddaya girerim bu adam yarın bigün hadi sizi kıramadım geldim diyecek :D

ya ne adamlar var dünyada ya rabbim :D :D

demircan256 ve ayberk123 bunu beğendi.
  16. hasanateş

hasanateş Üye

Beğenileri:
    565
    Ödül Puanları:
    103
    Buna gavura kizip oruc bozmak, yada pire icin yorgan yakmak denir. Ancaak ben bu postu yazana kadar bir kac mesajini okudum sanki :) şu malum yeni troll'un actigi topic altinda vs. Sahsi kanaatim; en azindan sn. Heldic'in postlarina kayitsiz kalamayacagin yonunde :)

wallcroft9'69, Efrahim ve Danny Boy bunu beğendi.
  17. ---RamSes---

---RamSes--- Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    0
    Elveda Sezer Abi :(

Danny Boy bunu beğendi.
  18. ErtugrulPumP

ErtugrulPumP Yeni Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    43
    Elveda Danny...:(

Danny Boy bunu beğendi.
  19. batt_34

batt_34 Üye

Beğenileri:
    479
    Ödül Puanları:
    73
    cahil ile tartışırken ona verdiğin her kelime yakılmış ateşe attıgın odun gibidir..

themertyildiz, hasanateş ve Danny Boy bunu beğendi.
  20. FiestaCondom

FiestaCondom Üye

Beğenileri:
    227
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ankara
    Yasini bilmiyorum ama benden buyuksun abi diyim eyvallah ara ara tartistik ama senin yazilarindada guzel bilgiler edindim tesekkur ederim en azindan sunu acikca soleyimki inanmassin belki spor hocam senin anabolik tavsiyelerini takip ediyodu :) bu forumda cok sey ogrendim bunu %30 u filan senin tezlerine sunulan antitezlerdi yani bunda senin katkin buyuk tartismalar olmasa bilgi akisi donmezdi hayatinda basarilar dilerim gitmeni gercekten istemem + bunu sana zaten hic yakistiramadim yani birileriyle tartisip ben gidiyorum demek yakismaz bence ama kendi kararin bisey diyemem

Danny Boy bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş