Elite labs mass muscle gainer

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve kralpasa tarafından 19 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. kralpasa

kralpasa Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Müşteri Temsilcisi
    İyi akşamlar 190 cm 65 kilo 23 yaşındayım aralıklar ile olsa da fitness geçmişim var şuan ameliyat oldum ve doktorum 1 ay spor yok dedi ramazan da tekrar başlamayı planlıyorum yalnız oruç tutacağım ve kendimi biliyorum günde 2500 kalori anca alabilirim benim almak istediğim kalori ise 3500 dolaylarında bir gainer almak istiyorum sitelerde gezerken bu başlıktaki markayı gördüm herkes de begenmiş değerlerine baktım hiç fena değil 1 porsiyon da 60 protein 204 karbo 5 mg kreatin bcaa değerleri oldukça iyi bütün supplement sitelerin de de ürün bitmiş bunu almak istiyorum ama buraya da sormak istedim site de biraz baktım da kimse yorum yapmamış bunun hakkında şimdiden cevaplar için teşekkür ederim

2. TozZKoparan

TozZKoparan Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Boks, Fitness
    Yer:
    İstanbul, Maltepe
    Ürün hakkında bilgisi olan varmı ?? Bende almayı düşünüyorum bi sitede sınırlı stok var ?

3. kralpasa

kralpasa Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Müşteri Temsilcisi
    Yaptığım araştırmaya göre herkes gainerlar içinde ki en iyi besin takviyesi olduğunu söylüyor ayrıca servisi çok büyük ben 255 gr yerine 150 gr kullanırsak 30 gün gideceğini düşünüyorum ki yarım litre süt ile 1000 kalori 50 gr protein 130 140 civarında karbonhidrat oluyor ki bu değer çok ideal bence

4. Berkay Anaç

Berkay Anaç Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    bu ürünü ben de araştırdım alanlar memnun gözüküyor geri dönüşleri iyi demek ki, denenebilir

5. Losches

Losches Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ürün çok geçerli düşünmeden al derim gerçi 250 lira sanırım ama değer

6. ozguuurdogan

ozguuurdogan Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    beyler inanmayacaksınız ama ben bunun 9 servisliğini aldım 2300 gram dı sanırım 122 TL indirimliyken.İnanır mısınız her servisinde 1 kilo aldırdı bana.Yani geceden 1 servis içiyorum sabaha 1 kilo almış oluyorum.Yani çok sağlam bir ürün.62 kg dan 67 ye çıkarda bi 15 20 günde

7. ozguuurdogan

ozguuurdogan Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    pardon 60 dan 68 e :D

Sayfayı Paylaş