Eliptik bisikletim yoktu bugün iki tane oldu, hangisini tercih etmeliyim.

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve tantalos tarafından 25 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. tantalos

tantalos Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    makine mühendisi öğrencisi
    Yer:
    İstanbul-Tekirdağ
    Arkadaşlar bu alet sayesinde çok güzel kilolar vermiştim salonda ama şuan salona gidebilecek zamanı bulamıyorum keşke gidebilsem.
    Okuldaki salonda rahattım ama gel git en az 2 saatim yolda geçecek, bunu göze alamadım..Başta denedim ama bir de akşam trafiği olunca çekemedim.
    Neyse arkadaşlar evde 50 kg ağırlığım, barlarım , mekik aletlerim , step tahtası , matlarım vs var. Pilates topum bile var, çoğu abimden kalma.
    Eliptik bisiklet ihtiyacım vardı fiyat olarak uygun bir şey bulamıyordum en sonunda sıfır alayım seneye 100 lira düşürerek satarım diyerek altis mk750 siparişi verdim.Link vermiyorum zaten her yerde 350 tl ama ben özel olarak 60 lira indirim yaptırıp 290 liraya aldım..Bugün öğlen eliptik bisikletim geldi.
    Kısmet mi diyelim ne diyelim bir abimin yardımı ile bugün bedava fiyatına York xc530 bisikleti de aldım, fiyatı çok uygun olunca kaçırmayayım dedim(150 lira ve sıfır) Galiba 1000 lira üzerine satılıyormuş...

Neyse işin özüne gelelim, şuan 110 kiloyum fazla kaçırdım 93 kilo iyidir benim için kafadan 17 kilo fazlam var .
    Altis mk750 bisikleti öyle çok sağlam olmamalı idareten aldım ama maksimum ağırlık çekeri 130 kilo.
    York xc530 bisikleti oldukça sağlam bir şeyi olmazsa ömür boyu satmayı düşünmüyorum ama maksimum çekeri 100 kilo.
    Sizce York 110 kiloyu sağlam olduğu için çeker mi? Altis belki biraz atmasyon olarak mı 130 kilo yazdırmıştır belki York daha fazla çekerdir ama işi sağlama alıp
    100 kilo yazmışlardır...
    Bu çıkmazın içerisindeyim, şuan paraya da ihtiyacım var açıkçası bu yüzden sıfır olarak altis'i geri yollayabilirim ama York 10 kilo daha fazla çeker mi bunun çıkmazındayım, yazı yaza yaza yine hikaye yazdım anlaşılan...Umarım bir karara varırım:)

2. tantalos

tantalos Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    makine mühendisi öğrencisi
    Yer:
    İstanbul-Tekirdağ
    Arkadaşlar galiba altis i pek istemeyerek alsam da açıp kurup kullanacağım..York zayıf halime kalacak..Seneye altisi satıp York ile devam edeceğim.

Sayfayı Paylaş