Elimdekilerle neler yapılabilir?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve uberkamil tarafından 10 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. uberkamil

uberkamil Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar, forumda birden fazla yeni başlayanlara tavsiyeler okudum. Açıkçası kafam çok karıştı o yüzden başlık açma gereği hissettim. Yaklaşık 2 haftadır ağırlık çalışıyorum. Kendim basit bir program yaptım. hardline progainer tozuylada antremanlardan sonra extra protein alıyorum. elimden geldiğince de yemeklerimi düzelttim. Açıkçası 2 haftalık etkiyi de hissettim aman aman bir şey olmasa da açıkçası memnunum ve yarıda bırakmayı düşünmüyorum 3 kilo bile aldım :) Ama tabi bilgim zayıf ben standart şeyleri takip ediyorum. Şimdi işe bilenlere danışmak istiyorum.

Önce kendimden bahsediyim 190 boyunda 75 kiloda zayıf biriydim. Gün içinde minimum hareket eden bir işte çalışıyorum diyebilirim. Geç geldiğim yorgun olduğum için de spor salonlarına gitmem zor gözüküyor. Gündüzleri biraz erken kalkıp ağırlık çalışıyorum. barda 10 kilo+5kilo bar, dambıllarda da 5er kiloyla çalışıyorum. Şimdilik yeterli gibi geliyor. Bilemiyorum.

Elimdeki malzemeler ayarlanabilir bar ve dambıl.

Özellikle kol omuz göğüs sırt önkol kısımlarım oldukça zayıf. Karnım da zayıf sanırsam ama üst bölgeye göre daha iyi.

Amacım kas olarak kilo almak çok hızlı olmasına gerek yok yavaş olsa da devamlı yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. bu arada 1 saat kadar çalışabilirim. Çünkü duş alıp işe gitmem gerekiyor.

Teşekkürler.

Sayfayı Paylaş