Elimdeki Malzemeler İle Ne Yapabilirim ve Tavsiye

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Abdulkadir12x tarafından 4 Mart 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Abdulkadir12x

Abdulkadir12x Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Yozgat
    İyi günler herkese, 21 yaşındayım 185 cm boy ve 90 kiloyum. Meslek Yüksek Okulu son sınıf öğrencisiyim mezun olup polislik denemek istiyorum artık spora başlamam gerekiyor. Bu süreçte göbeğimin ele avuca artık sığması ve göğüslerimin biraz belirgin olması nedeniyle artık aynaya bakmak istemiyorum veya tişört giyesim gelmiyor. Elimde 12 kg demir döküm 2kgx4 1kgx4 adet sökülüp takılan ağırlık var. Bir de uzun barım, çok fazla beklentim yok göbeğimi eritip göğsümü sıkılaştırmak istiyorum. Bu konuda hangi rehberleri takip etmeliyim ve yakın zamanda fotoğraftaki ürünlerin geleceği marketten hangilerini almalıyım. Barfiks demirini almayı düşünüyorum. Egzersiz çekme kayışı gibi malzemelerin katkısı nedir tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim.[​IMG]

2. NeverRetreat

NeverRetreat Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Öncelikle şunu belirteyim bu ekipmanlar senin vücut yapmana yardımcı olmaz. Ama ekipmansız da güzel vücut yapılabilir. Calisthenics 'i araştırmanı öneririm bununla birlikte bar ve dumbbellları da birleştirerek kendine uygun bir antrenman rutini oluşturabilirsin. Başlangıçta zorlanırsın ama alıştıkça hem hoşuna gider hem de aldığın verim artmaya başlar. Ama bu sporda aceleci olmamalısın yoksa çok çabuk pes edersin.

3. Abdulkadir12x

Abdulkadir12x Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Yozgat
    3 ayda mükemmel fiziğim olsun gibi dertlerim yok, hem yaşam tarzımı değiştirmek hem de yavaştan kendimi değiştirmek istiyorum. Dediğiniz araştırayım ve bir tek barfiks demirini alıyorum o zaman.

Sayfayı Paylaş