Elimdeki Ürünleri kullanım zamanları tavsiye ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve 12hunkar12 tarafından 6 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. brhmcr

brhmcr Guest

Yagsiz derken guzel yaglari almayi esirgemeyelim :) eger ekto isen yumurtanin sarisindan cok korkacak birsey yok ailede kolestrol sikintisi da yoksa ama cok sari yiyorsan arada bir test yaptir derim.

2. 12hunkar12

12hunkar12 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    Ortasıyım sanırım ekto olduğumu sanmıyorum :) bir resim örnek , tabi gelişmeden once zayıftım ama vücudum kolay yağ tutuyor . yağsız yememe ragmen herşeyi sıfır yağ degilim çözebilmiş müthiş bir dikkata rağmen.
    http://e1211.hizliresim.com/13/9/fsl7u.jpg

3. brhmcr

brhmcr Guest

Bu arada masallahin var. Kolay yag tutuyor isen karboya dikkat et derim yaglanmada birinci gunahkarlar karbodur. Sarilari da sen gende azalt 5 yiyorsan 2 tam 3 beyaz yap mesela.

4. 12hunkar12

12hunkar12 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    Evet bugün sarıları ayıramasam 2.5 tanesi kalsa da 2 tanesinin sarısı 3 tanesinin beyazı şeklinde yapıyorum. sabah kalkar kalkmaz whey yarım saat sonra kahvaltı bu şekilde . ant sonrası da aminoyu içiyorum . Denemeye başladık umarım işe yarar :) Karbo almaya çalışıyorum doğal şekillerde meyve yerim eğer meyve yeme imkanım yoksa patatez haşlarım ant 2 saat once yerim yağsız tuzsuz bu şekilde ama genede tutuyor :)

Sayfayı Paylaş