El yayı bileğe ne kadar etki eder?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve KediTartaklayanBodyciFare tarafından 13 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. KediTartaklayanBodyciFare

KediTartaklayanBodyciFare Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    http://www.imgim.com/20170713_091236.jpg

Arkadaşlar merhaba. Resimde gördüğünüz yaylardan elimde 2 adet mevcut. Spora giderken bir hevesle almıştım şuan kenarda duruyordu bugün bende birinin bileğe iyi geliyor demesiyle aklıma geldi bende el yayının olduğu. Şuan sporu bıraktım 1.80 boy 75 kiloyum. 70 kiloya düşüp birde bu yaylarla bileğimi kuvvetlendirmek istiyorum çünkü şınav çekerken veya bileğimi sağa sola oynatınca kütlüyor sürekli. Bu aleti kullansam bileklerim kuvvetlenir mi ve kütlemesi geçer mi? Ne kadar faydası olur bileğin çelik gibi olmasına gerek yok sıkınca sağlam durmasını istiyorum nasıl bir programla olur bu iş? Ne kadar sürer? En son yaptığımda 200 kere sıkabiliyordum aleti. Uygulama şekli nasıl? Hızlı hızlı mı yapmak gerekiyor çok yavas bir şekilde mi yoksa sıkarken hızlı bırakırken yavaş falan mı? Birde konuyla alakası yok ama karın çevrem 87 cm benim bunu 83 cm civarına düşürmek istiyorum önceden öyleydi sonra 2 kilo almışım bir anda artmış göbek farkedilemeye başladı bölgesel yağ eritilmez biliyorum ama tecrübeli arkadaşlar anlamıştır demek istediğimi. Gece işte çalışıyorum gündüz de uyuyorum spora pek vaktim olmuyor. Diyet yaparak bu göbeği eritmek değil de azaltabilir miyim? Dümdüz sevmiyorum eğer karın kası yoksa hafif bir çıkıntı olması hoşuma gidiyor dümdüz sevmiyorum. Biraz çok soru oldu ama tüm sorularıma ayrıntılı bir şekilde cevap verebilecek olan varsa beni aydınlatırsa sevinirim.

2. KediTartaklayanBodyciFare

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yokmu ilgilenecek arkadaşlar?

3. KediTartaklayanBodyciFare

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları: