Ektomorf 6 Aylık Gelişimim ve öncesinde 40 Kilo verişim..

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve SlyVanaS tarafından 15 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. SlyVanaS

SlyVanaS Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    İç Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Herkese merhaba. Yaşım 19. 15-16 Yaşlarında 105 kiloydum. Bir dönem aşırı stres ve sıkıntıdan sporsuz 40 kilo civarıı verdim aynı dönem boyum 10 cm uzadı. Kimse bana sporsuz kilo vermenin zararından bahsetmedi maalesef.. Bu yüzden bazı bölgelerimde sarkıklar oluştu..
    Boyum 1.85. Tüm vücut antremanları ve Tek bölgeyle gelişim sağlayamadım. Haftada 6 gün; Göğüs-Biceps, Bacak-Omuz, Sırt-Arka kol araya bir gün off koyup tekrar aynısını yapıyorum. Bu şekilde gelişim Sağladım. Fakat şuan nasıl bi yol katedeceğimi bilmiyorum. Daha kilo alıyım mı veriyim mi bilmiyorum.. Her kafadan bir ses çıkıyor. Resimlere bakıp belki bana yardımcı olabilirsiniz..

Yaş 16- 105 kg

Yaş 18 - 65 Kilo

Yaş 19 Spor Salonu 1.Ay 76 Kilo

Yaş 19 Spor salonu 3. Ay 81 Kilo

Yaş 19 Spor Salonu 6. Ay 86 kg

Son düzenleme: 15 Şubat 2016
  2. acngz

acngz Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Tebrik ederim dostum guzel degisim olmus, ama 6 ayda 10 kilo almissin bence bi sure kilo almadan su yan taraflari eritmeye calisirsan daha guzel olabilir. Biraz da kanatlara agirlik verirsen bence guzel bir gorunum ortaya cikar.

3. kaci

kaci Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Trakya
    Evet bencede göbek bölgesindeki yağları eritmeden üzerine koyma. Tabi bu cardiyo yaparken ağırlık çalışma anlamına gelmez. Sadece beslenme şeklin bulk tarzı değilde definasyon tarzı olsun bi süre.

4. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73

Sayfayı Paylaş