Eklem ve Sinir Sağlığı için dirseklik veya bileklik kullanan var mi ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve fatiko15 tarafından 29 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. fatiko15

fatiko15 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaslar 2.5 ay once yaptigim bilek guresi senebi ile sag kolumda agri oldu biceps ve bilek arasinda. 2 ay spor yapmadim ve agri gecti ama bazen agri oluyordu. Bende sinir doktoruna gittm testler yapti. Birsey yok ama fazla zorlama dedi ilac verdi kullaniyorum.
    2-3 aydir spor yapmiyorum. 1 2 ay sonra baslamayi dusunuyorum. Eczanede bugun dirseklik ve bileklik denedim. Dirsek ve bilek bolgesini sıkıyor. Uzerinde yazdigina gore eklem sakatlanmalari, burkulmalari, golfcu ve tenisci dirsegi sakatlanmalarinda spor yaparken kullanilabiliyormus. Kullanan kisiler varsa butur urunleri, tecrubelerini paylasabilir mi acaba ?

2. fbirfn

fbirfn Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Ben eldiven kullanmıyorum artık. onun yerine bileği koruyucu bileklik kullanıyorum ve bacak çalıştığım günlerde dizimi sarıyorum aşağıdaki resimler gibi. Benimde eklemlerim kemiklerim güçsüz güç dönemlerimde eklem ağrısı yaşıyordum. Belki yaşımdan dolayıdır.

Glukozamin kullanmaya başladım ve aşağıdaki iki ürünü. Şuan bir ağrı sakatlık yaşamadım işe yarıyor özellikle squat ve bench press te.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfayı Paylaş