Ek Takviye

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Mericc_91 tarafından 18 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Mericc_91

Mericc_91 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaşlar ben vücut geliştirme sporuna gönül vermiş ve 4.ayıma girdim bu sporda gayet disiplinli bir şekilde devam ediyorum fakat ilk 3 ay beslenme konusuna hiç dikkat etmedim diyebilirim fakat 4.aydan itibaren güzel bir beslenme programıma geçip tamamıyla kontrollü şekilde devam etmekteyim gelişimde vücudumda görüyorum eski halime göre çok daha iyiyim açıkçası fakat kafamı karıştıran şeyler var ben kiloma göre günlük protein miktarımı karşılayacak kadar besinimi alıyorum fakat dışardan bu işi yapanlar ek olarak protein tozu yada bca alman gerekir gibi şeyler sölüyorlar fakat ben hiçbir zaman o çerçeveden düşünmedim bu şekilde vücudumun potansiyelinde gitmek istedim fakat onları alırsam daha iyi gelişeceğini sölüyorlar bu işin aslı astarı nedir açıkçası bu ürünleri almadan bu şekilde daha geçmi gelişir yoksa vücut istenildiği şekilde büyümez mi potansiyeli çerçevesinde bilgili arkadaşlar yorum yazarsa çok sevinirim şimdiden teşekkürler...

2. Mericc_91

Mericc_91 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Bu konuda kimse net bir düşünceye sahip değil heralde :D

3. ottontw

ottontw Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    Her gün kg'nun 2 2.5 katı kadar protein al gelişirsin onlar protein ihtiyacını gideremeyenler için destek ürünleridir sen yiyeceklerden yeteri kadar protein alabilirsen sorun kalmaz

Mericc_91 bunu beğendi.
  4. Mericc_91

Mericc_91 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    anladım hocam teşekkür ederim..

Sayfayı Paylaş